ראשי | גלגל המזלות | ריאן גוסלינג - מפה אסטרולוגית

ריאן גוסלינג - מפה אסטרולוגית

ריאן גוסלינג - מפה אסטרולוגית ריאן גוסלינג - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לריאן גוסלינג? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של ריאן גוסלינג

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

שמש בצמידות קוסמית לכוכב אוראנוס במזל עקרב היא סימן נדיר אך מובהק לאישיות חריגה, מקורית, אאוטסיידרית ויוצאת דופן. התופעה מעידה על ניצוצות של גאונות המובילים אל מנהיגות כובשת וכריזמטית. צפויה נדנדה רגשית המאופיינת בהתפרצויות פרובוקטיביות המאוזנות על-ידי טוב-לב קיצוני. יחסי הכוכבים ונוס ופלוטו רומזים על גישה רכושנית משהו כלפי בנות הזוג.

הזווית בין הכוכבים נפטון ומרס במזל קשת אופיינית לאנשים שופעי דמיון והשראה אשר עולם היצירה והאמנות הוא משכנם הטבעי. נקודת המזל ב – 'אריה' תורמת יכולות דרמטיות בתוספת השתוקקות לזרקורי במה ולתשואות מעריצים. הירח ב – 'גדי' יוצר חציצה בין נטיות הלב לבין חובות היומיום ומעניק לריאן עוגן יציב בים סוער של רגשות מוטרפים.

על פי האסטרולוגיה הסינית ריאן נולד בשנת הקוף מה שאומר שהשנה – שהיא שנת הקוף אף היא – ממתינות לו הצלחות כספיות וקרייריסטיות חלומיות, אך בתנאי שיתנער מטיפוסים חורשי מזימות וידחה הצעות בעלות אופי מפוקפק. במקביל, כדאי לו להנמיך ציפיות בקטעים שבינו לבינה בגלל מה שהאסטרולוגיה הסינית מכנה בשם 'עודף מוטיבציה'.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


2316 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה סינית, אסטרולוגיה, מזל אריה, מזל קשת, מזל גדי, אסטרולוגיה הורוסקופ, שנת הקוף, ריאן גוסלינג, מזל עקרה, ריאן גוסלינג בישראל, ריאן גוסלינג יהודי

תן ציון למאמר זה

0