ראשי | גלגל המזלות | רוס לינץ - מפה אסטרולוגית

רוס לינץ - מפה אסטרולוגית

רוס לינץ - מפה אסטרולוגית רוס לינץ - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לרוס לינץ? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של רוס לינץ.

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

מערכת היחסים הנדירה שבין הכוכבים נפטון, מרקורי ומרס אופיינית לאמנים דגולים המחוברים אל רקיעים של השראה קוסמית מרגע לידתם. רוס ניחן בעומק רוחני, רגשי ויצירתי שלא מהעולם הזה. יש לו פוטנציאל אדיר של כישרון ויכולת בכל תחומי האמנות, ולכן הוא מדורבן על ידי דחף להשקיע יותר מאשר באפיק אמנותי אחד. הוא גדול מהחיים במצבים הדורשים חמלה והתחשבות ותמיד יצליח למצוא קרן אור באפלה גם אם היא איומה ומרושעת.

את הזווית שבין הכוכבים אוראנוס ומרקורי ניתן למצוא אצל אנשים בעלי מנת משכל גבוהה הנושקת לגאונות. זה אומר שרוס תמיד יהיה עסוק באיזשהו רעיון חדש ומדהים שיפיל את כולם לקרשים. משוכנע שטרם המציאו את הגלגל ולכן הוא נאלץ להמציא אותו מחדש. מה שהכי שנוא עליו זו השגרה וכדי לנפץ אותה, אין לו בעיה ללכת עם הראש שלו עד הסוף. לפעמים הוא הולך עם הראש שלו למקומות שרק אלוהים יודע מה הוא מחפש בהם.

על פי האסטרולוגיה הסינית רוס נולד בשנת החזיר (ככה זה אצל הסינים), מה שאומר שהשנה - שזו שנת הקוף – כדאי לו לשחק אותה ראש קטן ולהתמקד בהצלחותיו עד עתה תוך כדי שהוא מייחל לימים טובים יותר. כדאי שיימנע מגלגול כספים אשר יש עימו סיכון. גם הקטעים הרומנטיים עלולים להתברר כלא להיט וגם בקטע הזה מומלץ לו לקחת הרבה אוויר ולהמתין לטיימינג מוצלח יותר.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


3487 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה סינית, אסטרולוגיה, אסטרולוגיה הורוסקופ, שנת החזיר, רוס לינץ, שנת הקוץ

תן ציון למאמר זה

0