ראשי | גלגל המזלות | ריהאנה - מפה אסטרולוגית

ריהאנה - מפה אסטרולוגית

ריהאנה - מפה אסטרולוגית ריהאנה - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לריהאנה? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של ריהאנה.

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

הדיווה נולדה ב – 20 בפברואר 88' והצליחה להשתחל לתחילת מזל דגים שנחשב למזל הכי יצירתי והכי רומנטי על פני גלגל המזלות. כבת מזל דגים היא נשפכת מרוב כישרונות אמנותיים, שרומזים גם על נפש רומנטית שלא ממש חוששת להיסחף אל חופים אבודים, מה שמזמין קטעים הזויים ומבשר על דרמות וסאגות בכל הנוגע ליחסים שבינו לבינה.

מזל דגים גם מסדר לה לב רחב שדוחף אותה לחמול על חתולי רחוב רטובים ומזי רעב. הבחורה הזו תיתן לכם את פרוסת לחמה האחרונה ובלבד שלא תאלץ לראותכם באומללותכם.

ממזל טלה היא יונקת מפלים גועשים של אנרגיה פיסית (ירח וכוכב ונוס בטלה), אך את האטרף היא חייבת למזלות דלי (כוכב מרקורי בדלי) וקשת (כוכב מרס בקשת).  

הצמידות הקוסמית בין הכוכבים מרס ואוראנוס, חושפת ברקים מחשמלים שזורמים אצלה ישר אל תוך המוח. היחסים בין הירח לבין כוכב ונוס, רומזים על ים של אנרגיה חולמנית ורומנטית. ההיבטים ההרמוניים של כוכב יופיטר, פורשים שטיח אדום לרגליה ומזמינים אותה לסמוך על מזל יותר משכל.

הזווית בין הכוכבים מרקורי ופלוטו מעידה על שאיפה לשלמות (פרפקציוניזם) שעשויה להסביר הליטוש, הברק והגימור שמלווים את היצירות אותן היא משווקת.

כוכב מרקורי במזל דלי מבשר על תבונה, שנינות, הומור ודחף בלתי נשלט להדהים ולהפתיע. הירח וונוס במזל טלה, ננעלים על בני זוג לוהטים, סוערים, אימפולסיביים וחמי מזג. כוכב מרס במזל קשת, תובע לעצמו חופש, עצמאות ושחרור מכבלים. התופעה נפלאה להרפתקאות, אך לא ממש תורמת לזוגיות יציבה או ממוסדת.

ניתן לנתח את מפה הלידה שלה בשני אופנים: יהיו אסטרולוגים שיטענו כי מדובר במפה מוטרפת, הזויה, מוזרה, חריגה ויוצאת דופן אך לעומתם, יהיו גם אסטרולוגים שיקבעו כי המפה מצביעה על מקוריות, ייחודיות, גאונות, ברק ואינטליגנציה ברמות נשגבות. עניין של גישה וטעם.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


2871 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה, אסטרולוגיה הורוסקופ, מפת הלידה, ריהאנה, ריהאנה בישראל, ריהאנה תמונות, ריהאנה 2016, ריהאנה גיל, ריהאנה בישראל 2016, ריהאנה ישראל, ריהאנה 2015

תן ציון למאמר זה

0