ראשי | גלגל המזלות | ריטה אורה - מפה אסטרולוגית

ריטה אורה - מפה אסטרולוגית

ריטה אורה - מפה אסטרולוגית ריטה אורה - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לריטה אורה? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של ריטה אורה.

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

השמש והכוכבים ונוס ומרקורי במזל-קשת מעידים על בחורה בסטייל של מאהבת אדירה שמעניקה יתרון למחזרים שלא רובצים לה על הנשמה ולא מתעלקים עליה. אין לה בעיה להציע או לקבל הצעה לקשר רומנטי, להיפך, לפעמים היא מפתיעה את מי שבא לה עליו באיזושהי הכרזה מפוצצת שמשאירה אותו בפה פעור. רק שאסור לתת לה הרגשה כאילו היא מחוייבת למשהו או כבולה אל מישהו. ככה זה איתה, החופש האישי שלה הוא לפני הכול. מסתדרת היטב בקשרים גועשים וסוערים ונמנעת מיחסים פלספניים ועתירי קשקושים. בהחלט לא הטיפוס של קוצ'י פוצ'י.

כוכב מרס ב – 'תאומים' רומז כי היא פותרת את בעיותיה בשליפה מהמותן ובלי יותר מדי התלבטויות. בהחלט לא אמנית שתעקוף את הבעיה או תמרח אותה, אלא תתנפל עליה ותכסח לה ת'צורה. היא לוחמת מטבעה ונוהגת לפתור את בעיותיה בדרך קצרה, מהירה ומהממת. אם יתברר לה שטעתה, לא תהסס להתנצל. גם כאשר היא פוסעת בעיניים פקוחות אל תוך ה"מלכודת", זה עדיין לא אומר שלא הבחינה בה, רק שלפעמים היא אוהבת לבדוק עד היכן תוכל 'למתוח את החבל'.

על פי האסטרולוגיה הסינית ריטה נולדה בשנת הסוס מה שאומר שהשנה – שהיא שנת הקוף – צפויים לה שפע, ברכה ותהילה בקריירה אך בתנאי שתפנים את הרעיון הקובע כי 'המזל ממתין בנסתר מן העין' או בפשטות – עליה להישמר מפני פטפטת מיותרת בשל החשש מפני 'עין הרע' ולהימנע מהתרברבות על אודות כספים ונכסים שצברה. בקטעים שבינו לבינה מומלץ לה לפסוע בנתיב שפוי ותכליתי ולנפנף מחייה פרשיות הרפתקניות.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


2436 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה סינית, אסטרולוגיה, מזל תאומים, מזל קשת, אסטרולוגיה הורוסקופ, שנת הסוס, שנת הקוף, ריטה אורה, ריטה אורה תמונות, ריטה אורה יהודיה

תן ציון למאמר זה

0