ראשי | מזלות | איך בני המזל שלכם במיטה?

איך בני המזל שלכם במיטה?

איך בני המזל שלכם במיטה? איך בני המזל שלכם במיטה?

הכנסו ותדעו איך בני המזל שלכם במיטה ואיך כדאי להתחיל איתם

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

מזל טלה במיטה: אם בא לכם לצאת עם מישהו מהמזל שלכם, כלומר ממזל טלה, כדאי שתדעו שזה זיווג מדליק ! מדובר בשני בני זוג שהם מאגרי מרץ ואנרגיה מהלכים על שתיים. אבל המצחיק מכל הוא שהשידוך הזה עשוי ללכת טוב, גם אם פה ושם יישמעו פיצוצים.

מזל שור במיטה: אם בא לכם לצאת עם מישהו מהמזל שלכם, כלומר ממזל שור, כדאי שתדעו שזה סבבה לאללה ! כל אחד מבני הזוג ישאף לכייף את עצמו וישתדל שלא 'לדרוך על זנבו' של בן הזוג. אז מה עוד צריך ?

מזל תאומים במיטה: אם בא לכם לצאת עם מישהו מהמזל שלכם, כלומר ממזל תאומים, כדאי שתדעו שזו שמחה גדולה ! מדובר בשני בני זוג הנהנים מפטפטת עליזה, ורק לעיתים רחוקות ינסו להקשיב זה לזו או להיפך. בעצם, אולי דווקא הודות לזה הרומן עשוי להצליח.

 

מזל סרטן במיטה: אם בא לכם לצאת עם מישהו מהמזל שלכם, כלומר ממזל סרטן, כדאי שתדעו שזה חגיגה לעיניים ! זוג שכזה עשוי להתגורר באיגלו בודד בקוטב הצפוני ולא להרגיש בחסרונו של איש. במחשבה נוספת... הם עלולים להמיס את האיגלו.

מזל אריה במיטה: אם בא לכם לצאת עם מישהו מהמזל שלכם, כלומר ממזל אריה, כדאי שתדעו שזה זיווג מלכותי ! מדובר בשידוך מה-זה מרשים ונוצץ. זוהר אמיתי. ההצגה הכי טובה בעיר. הבעיה היחידה היא... מי ישטוף את הכלים ?

מזל בתולה במיטה: אם בא לכם לצאת עם מישהו מהמזל שלכם, כלומר ממזל בתולה, כדאי שתדעו שזה שווה ומוצלח ! מדובר בשידוך מה-זה מאורגן, מסודר, מדויק, מחושב, נקי, טהור, מגוהץ ומצוחצח. בעצם, למה לא?

מזל מאזניים במיטה: אם בא לכם לצאת עם מישהו מהמזל שלכם, כלומר ממזל מאזניים, כדאי שתדעו שזה חלומי ועדין ! את הרומן הזה צריך להסריט ולשדר לאומה בשעת משבר. משו-משו: עמי ותמי.

מזל עקרב במיטה: אם בא לכם לצאת עם מישהו מהמזל שלכם, כלומר ממזל עקרב, כדאי שתדעו שזה אקשן גדול ! מדובר בזיווג בו שני בני הזוג מסתוריים, רומנטיים ושונאים התחכמויות. אז תנחשו בעצמכם מה ששם ילך. גם אם לא תצא מזה אהבה גדולה, תמיד אפשר לכתוב על כך ספר.

מזל קשת במיטה: אם בא לכם לצאת עם מישהו מהמזל שלכם, כלומר ממזל קשת, כדאי שתדעו שזה מצוין ! שידוך עשר. הבעיה היחידה עם הזיווג הזה היא ששני בני הזוג שונאים להתחייב ולכן לא צריך למהר לקנות טבעת… 

מזל גדי במיטה: אם בא לכם לצאת עם מישהו מהמזל שלכם, כלומר ממזל גדי, כדאי שתדעו שזה רצוי ומעניין ! מדובר בזיווג בו שני בני הזוג אוהבים לומר את המילה האחרונה, אבל עשוי להצליח אם מדובר בזוג השואף להקים עסק משותף או לפתח קריירה מסחררת.

מזל דלי במיטה: אם בא לכם לצאת עם מישהו מהמזל שלכם, כלומר ממזל דלי, כדאי שתדעו שזה זיווג משגע ! אז אולי לא יהיה לכם מה לאכול, אבל בהחלט אפשר לשבוע רק מלהקשיב לשפע הרעיונות המקוריים שיישפך שם.

מזל דגים במיטה: אם בא לכם לצאת עם מישהו מהמזל שלכם, כלומר ממזל דגים, כדאי שתדעו שזה רומנטי ומקסים ! מדובר בזיווג בו שני בני הזוג מופנמים, רגישים, ביישנים ורומנטיים. אם המכשפה הרעה תבוא, היא תקבל התקף-לב מרוב קינאה.

עוד על מזלות אסטרולוגיה אתם יכולים לקרוא בקישורים שצירפנו לכם כאן
מחשבון נומרולוגיה
התאמת מזלות באתר מאקו
מזלות באתר זולו
התאמת מזלות באתר אלטרנטיבלי

בהצלחה!

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


7550 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל דגים במיטה, מזל קשת במיטה, מזל סרטן במיטה, מזל דלי במיטה, מזל עקרב במיטה, מזל מאזניים במיטה, מזל תאומים במיטה, מזל שור במיטה, מזל גדי במיטה, מזל אריה במיטה, מזל טלה במיטה, מזל עקרב נקבה במיטה, מזל אריה נקבה במיטה, מזל טלה נקבה במיטה, מזל עקרב גבר במיטה, מזל תאומים נקבה במיטה, בת מזל שור במיטה, מזל סרטן גבר במיטה, מזל שור נקבה במיטה, מזל דלי נקבה במיטה, מזל דגים נקבה במיטה, מזל גדי נקבה במיטה, מזל סרטן נקבה במיטה, מזל תאומים זכר במיטה, מזל קשת נקבה במיטה, מזל מאזניים נקבה במיטה, מזל מאזניים גבר במיטה, מזל שור זכר במיטה, מזל קשת זכר במיטה, מזל דגים זכר במיטה, בת מזל טלה במיטה, מזל טלה גבר במיטה, בת מזל עקרב במיטה, מזל אריה במיטה זכר, בת מזל תאומים במיטה, מזל מאזניים במיטה זכר, מזל טלה אישה במיטה, בת מזל אריה במיטה, בת מזל גדי במיטה, בת מזל דגים במיטה, מזל דלי במיטה זכר, בת מזל דלי במיטה, בת מזל מאזניים במיטה, בת מזל סרטן במיטה, מזל גדי זכר במיטה, בת מזל קשת במיטה, בן מזל סרטן במיטה, בן מזל עקרב במיטה, בן מזל אריה במיטה, בן מזל דגים במיטה, מזל אריה ודגים במיטה, מזל קשת במיטה אישה, מזל עקרב במיטה זכר, מזל מאזנים במיטה, בן מזל דלי במיטה, מזל סרטן זכר במיטה, מזל סרטן אישה במיטה, בן מזל שור במיטה, בן מזל קשת במיטה, מזל תאומים ומאזניים במיטה, בן מזל מאזניים במיטה, מזל קשת ואריה במיטה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית

תן ציון למאמר זה

1.00