ראשי | מזלות | מזל טלה

מזל טלה

מזל טלה מזל טלה

הכל על מזל שור: תאריכים, התאמה, תכונות, הורוסקופ יומי, אהבה, מה עושה להם טוב ואיך כובשים אותם במיטה

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

מזל טלה ואסטרולוגיה - הכל על מזל טלה: תאריכים, התאמה, תכונות, הורוסקופ יומי, אהבה, מה עושה להם טוב ואיך כובשים אותם במיטה

שמש במזל טלה: מעניקה מרץ, שמחת חיים, תעוזה, יושר, גילוי לב, ספונטאניות, ווכחנות, חוסר סבלנות, צורך בהישגים מיידיים. 

איך מזל טלה מסתדר עם טלה אחר: צפוי רומן סוער, מדליק, בוער, גועש, רועש, לוהט ורותח. שני בני הזוג הם מאגרי אנרגיה מהלכים על שתיים.

נו טלאים, אז למי אתם הכי מתאימים? אתם הכי מתאימים למחזרים חביבים, ידידותיים, מתחשבים ומעניקים, או בפשטות – לילידי מזל מאזניים. בקיצור -  מתאים לכם בן זוג  מקסים, חביב וחברותי. רודף שלום, פייסן וגמיש. בעל חוש טבעי ליופי ולאמנות. כל מה שמזכיר אקשן, רק מגביר את סקרנותכם והתלהבותכם. בליינד-דייטים מסעירים ומעוררים אתכם, ולכן ממש תפורים עליכם.

ומה בנוגע ל- "לוק" שלכם? הלבוש המתאים לכם הוא משהו ספורטיבי, כזה שאפשר גם להתעמל איתו.

 

הורוסקופ יומי מזל טלה
הורוסקופ שבועי - תחזית שבועית מזל טלה
הורוסקופ חודשי - תחזית חודשית מזל טלה

איך מזל טלה מדבר וחושב? כושר דיבור וכושר החלטה מהיר, חסר מנוחה ומעדיף אקשן. מתמסר בהתלהבות לכל אתגר מחשבתי. בעל סגנון דיבור מהיר וקופצני. מדלג מנושא אל נושא בכיף ובסבבה.

מה יעשו טלאים משועממים? ישגעו את כולם. נו טוב, לא ישגעו את כולם, רק את אלה ברדיוס של עשרים מטר. בעצם, איזה מזרן קפיצי ומספר אביזרי ספורט עשויים לעזור להם לפרוק את עודף האנרגיה.

איך כדאי להתחיל עם מזל טלה? כדאי להתחיל איתם בספונטאניות, בדוגריות וללא היסוסים. הם שונאים מחזרים שלא יודעים לבטא את רגשותיהם.

מה עושה טוב לטלאים? אקשן מסחרר עד אור הבוקר. רוקדים עד שנופלים מהרגליים. החיים הם לונה-פארק, מגרש משחקים גדול. כדאי גם איזו תחרות קטנה מול לא-חשוב-מי.

מה עושה טלה מאוהב: טלה מאוהב מכריז על אהבתו בקולי קולות ועושה הכול בשביל שהמסר יגיע במהירות אל הצד השני.

מה קורה כשמזל טלה מקנא: ממש לא כדאי להסתבך איתו בקטעים שכאלה: כמה שהוא טוב לב, ככה הוא היסטרי כשמעלים לו את הסעיף.

האם מזל טלה הוא רגשן או הגיוני? רגשן, אלא מה. אנרגטי, רגשן ופעלתן, מסתער ונוגח בלא לשקול פעמיים. אינו מרשה להיגיון לקלקל לו את התמונה.

איזו מתנה מזכירה את מזל טלה: אם רוצים לתת מתנה למישהו שחסרה לו אנרגיה גופנית, כדאי להביא לו איזה יהלום קטן או מתנות בגוונים אדומים, שמייצגים את האנרגיה של מזל טלה.

מזל טלה בקלפים: מיוצג ע"י קלף ששמו מלך תלתן ובקלפי הטארוט הוא מיוצג ע"י מלך המטות: הקלף מסמל התחלות חדשות ובשורות משמחות.

איך טלאים הולכים עם סקסואליות? כמו קפה-טורקי: לוהטים ומתוקים. מסתערים על ה"יעד" ואינם מסתפקים בהפסקת-אש או בשביתת נשק: רק כניעה מוחלטת היא תוצאה שהם מוכנים לדון בה. שופעים פרצי אנרגיה שרק הולכים וגוברים: התיאבון גדל עם ה"אוכל".

קצת על אסטרולוגיה של מזל טלה: הבית הראשון במפה האסטרולוגית נשלט על ידי מזל טלה ומייצג את כרטיס הביקור החברתי של האדם. מזל טלה מושפע מן המזלות אריה וקשת, כמו גם מן הכוכבים שמש וצדק. המזל עצמו שייך ליסוד האש ונשלט על-ידי כוכב מאדים [מארס] הקרוי על שמו של אל המלחמה הרומי, ומבטא אנרגיה, אומץ לב, ראשוניות, יושר, יוזמה והסתערות על היעד.

איך טלה פותר בעיות? טלה אמיתי לעולם לא יפספס הזדמנות לנהל איזשהו קרב: הוא משוכנע שהכאסח הוא אחלה פיתרון לכל סוגי הבעיות

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


2362 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל טלה במיטה, מזל טלה נקבה במיטה, בת מזל טלה במיטה, מזל טלה גבר במיטה, מזל טלה אישה במיטה, מזל טלה, מזל טלה גבר, מזל טלה תאריכים, מזל טלה היום, מזל טלה הורוסקופ, מזל טלה אישה, הורוסקופ שבועי מזל טלה, בת מזל טלה, מזל טלה אהבה, מזל טלה זכר, איך לכבוש את מזל טלה, מזל טלה תכונות, מזל טלה השבוע, מזל טלה יומי, מזל טלה הורוסקופ יומי, מזל טלה נקבה אופי, מזל טלה זוגיות, מזל טלה התאמה לבני מזלות אחרים, מזל טלה גבר אופי, מזל טלה מחר, בן מזל טלה, מזל טלה אסטרולוגיה, מזל טלה שבועי, מזל טלה מאפיינים, מזל טלה במיטה נקבה, מזל טלה ותאומים, מזל טלה לפי הקבלה, מזל טלה אופי, מזל טלה פרופיל, מזל טלה ומאזניים, מזל טלה אסטרולוגיה יומית, מזל טלה עם טלה, מזל טלה אישה התאמה, מזל טלה גבר התאמה, מזל טלה ומזל אריה, מזל טלה וקשת, מזל טלה וסרטן, מזל טלה ומזל סרטן, מזל טלה ודגים, מזל טלה ואריה, מזל טלה זכר אהבה, הורוסקופ

תן ציון למאמר זה

0