ראשי | מזלות | מזל שור

מזל שור

מזל שור מזל שור

הכל על מזל שור: תאריכים, התאמה, תכונות, הורוסקופ יומי, אהבה, מה עושה להם טוב ואיך כובשים אותם במיטה

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

מזל שור באסטרולוגיה - הכל על מזל שור: תאריכים, התאמה, תכונות, הורוסקופ יומי, אהבה, מה עושה להם טוב ואיך כובשים אותם במיטה

שמש במזל שור: מעניקה סבלנות, התמדה, עקשנות, כישרון עיצוב. יציבות, היגיון, הליכה בתלם, אהבת מותרות ואמנות.

איך שור מסתדר עם שור אחר: צפוי רומן רגוע, שלוו, זורם, יציב, קבוע, חלומי וממושך. מדובר בבני זוג שפשוט רוצים ליהנות מהחיים. לא יותר – לא פחות.

נו שוורים, אז למי אתם הכי מתאימים? אתם הכי מתאימים למחזרים מסתוריים, רומנטיים, חכמים ומתוחכמים, או בפשטות – לילידי מזל עקרב. בקיצור -  מתאים לכם בן זוג  מסתורי, רומנטי ומרתק. כזה שיודע להעניק המון אהבה ויודע גם לבקש את המגיע לו. סבלנותכם ושלוותכם מאפשרות לכם לבחון כל קשר רומנטי לעומקו, כדי שלא תצטרכו להתאכזב. תמיד הולכים על בטוח.

ומה בנוגע ל- "לוק" שלכם? הלבוש המתאים לכם הוא משהו נעים, איכותי ונוח - כזה שלא מכביד על הגוף.

הורוסקופ יומי מזל שור
הורוסקופ שבועי - תחזית שבועית מזל שור
הורוסקופ חודשי - תחזית חודשית מזל שור

 

איך שור חושב ומדבר? חשיבה שקולה, מעשית ויציבה. מתלבט לפני שמגיע להחלטה, אבל מהרגע שהחליט אין מצב שיזוז מהחלטתו. בעל סגנון דיבור שקול ומחושב. שום דבר לא בוער ואין לאן למהר.

מה יעשו שוורים משועממים? הכי טוב  עבורם זה להשקיע בציור ובפיסול. גם עיצוב תכשיטים ועיצוב בכלל, עשויים לעזור להם לפתח את כישרונם הייחודי. בקיצור, שילכו על עיצוב מחדש של הבית.

איך כדאי להתחיל עם שוורים? כדאי להתחיל איתם בסטייל של סבבה כזה. בפוזה של המון סבלנות ושום דבר לא בוער. צעד פזיז מדי, עלול להבריח אותם.

מה עושה טוב לשוורים? בילוי בסטייל גבוה. לא יתנגדו גם לאיזו בריכה קטנה, עדיף מחוממת, ככה שיוכלו לטבול כשמתחשק. ובכלל, מה רע באיזה ג'קוזי ? יש על מה לדבר.

מה עושה שור מאוהב: שור מאוהב מסמן בנחת את המטרה הרומנטית שלו והולך אליה לאט אבל בטוח. שום דבר לא בוער.

מה קורה כששור מקנא: ממש לא סובל את הרעיון שמישהו עלול לגעת בדברים השייכים לו: אז נכון שלא צפויה לכם ממנו שערורייה גדולה, אבל למה לכם לקחת צ'אנס?

האם שור הוא רגשן או הגיוני? הגיוני והרבה. שקול, סבלני, יציב ומעשי. שום דבר לא בוער. פוסע אט אט אל מטרותיו. לא מרשה לרגשותיו לשלוט בו.

איזו מתנה מזכירה את מזל שור: אם רוצים להעניק מתנה למישהו שחסרה לו סבלנות, כדאי להביא לו דברים בגוונים וורודים או ספיר, המייצגים את סבלנותו של מזל שור.

מזל שור בקלפים: מיוצג ע"י קלף ששמו מלכה יהלום ובקלפי הטארוט הוא מיוצג ע"י מלכת המטבעות: הקלף מייצג אהבות יפות, יציבות וממושכות.

איך שוורים הולכים עם סקסואליות? לאט, אבל בטוח ! שום דבר לא בוער: הם צריך למצות את העניין הזה עד תום: את המהירות הם משאירים לאחרים. הכול חייב להתרחש ב"סלאו-מושן" כדי שחלילה לא יפספסו איזושהי נקודה בגוף או בנפש, שעלולה להישאר מקופחת.

קצת על אסטרולוגיה של מזל שור: הבית השני במפה האסטרולוגית נשלט על ידי מזל שור ומייצג ענייני רכוש ונכסים. מזל שור מושפע מן המזלות בתולה וגדי, כמו גם מן הכוכבים מרקורי ושבתאי. המזל עצמו שייך ליסוד האדמה ונשלט [בשותפות עם מזל מאזניים] על ידי כוכב נוגה [וונוס], אלת היופי והאהבה, המקרין חום, ידידות, ויצירתיות.

איך שור פותר בעיות? באיטיות, בזהירות ומתוך שיקול דעת: השור שייך ליסוד האדמה וככזה הוא מעדיף לשחק אותה ב-"איזי" מאשר לשבור את הראש.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


3832 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל שור במיטה, בת מזל שור במיטה, מזל שור נקבה במיטה, מזל שור זכר במיטה, בן מזל שור במיטה, אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגית יומית, אסטרולוגיה לפי תאריך לידה חינם, אסטרולוגיה, מזל שור, מזל שור היום, מזל שור נקבה, מזל שור גבר, מזל שור תאריכים, מזל שור זכר, מזל שור מחר, מזל שור תחזית יומית, מזל שור אישה, מזל שור מאפיינים, מזל שור השבוע, מזל שור תחזית שבועית, בן מזל שור, מזל שור אופי, מזל שור תכונות, הורוסקופ יומי למזל שור, מזל שור אסטרולוגיה יומית, מזל שור הורוסקופ יומי, מזל שור זכר התאמה, מזל שור גבר במיטה, מזל שור לפי הקבלה, מזל שור באהבה, מזל שור ומאזניים, איך לכבוש גבר מזל שור, מזל שור ועקרב, מזל שור וסרטן, מזל שור התאמה לבני מזלות אחרים, מזל שור הורוסקופ שבועי, מזל שור זוגיות, מזל שור שבועי, מזל שור ניתוח אופי, מזל שור פרופיל, מזל שור נקבה אופי, מזל שור במיטה נקבה, מזל שור אהבה, מזל שור גבר התאמה זוגית, מזל שור נקבה לפי הקבלה, מזל שור ודגים, מזל שור תכונות שליליות, מזל שור ומזל סרטן, מזל שור ותאומים, מזל שור וקשת, תחזית שנתית למזל שור, מזל שור נקבה התאמה זוגית, הורוסקופ

תן ציון למאמר זה

0