ראשי | מזלות | מזל תאומים

מזל תאומים

מזל תאומים מזל תאומים

הכל על מזל תאומים: תאריכים, התאמה, תכונות, הורוסקופ יומי, אהבה, מה עושה להם טוב ואיך כובשים אותם במיטה

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

מזל תאומים ואסטרולוגיה - הכל על מזל תאומים: תאריכים, התאמה, תכונות, הורוסקופ יומי, אהבה, מה עושה להם טוב ואיך כובשים אותם במיטה

שמש במזל תאומים: מעניקה קלילות, תקשורתיות, קסם אישי, צורך תמידי בתנועה ונסיעות, כושר הבעה בעל פה ובכתב, כישרון לשיווק ולתקשורת.

איך מזל תאומים מסתדר עם תאומים אחר: צפוי רומן תקשורתי, חברותי, צוהל, משעשע, קופצני וחוגג. מה שכן, לא בטוח שהם מקשיבים זה לזו ולהיפך.

נו תאומים, אז למי אתם הכי מתאימים? אתם הכי מתאימים למחזרים הרפתקניים, עצמאיים, פתוחים ובליינים, או בפשטות – לילידי מזל קשת. בקיצור -  מתאים לכם בן זוג  עצמאי, אוהב חופש, פתוח והרפתקן. כזה שרוצה לטעום מהכול ושכולם רוצים לטעום ממנו. רק עם מחזר פתוח ונועז תצליחו לשדר על גל אחד, מה שמכניס לתמונה גם את האריות והטלאים.

ומה בנוגע ל- "לוק" שלכם? הלבוש המתאים לכם הוא משהו קליל ואוורירי, כזה שאפשר להתרוצץ איתו.

הורוסקופ יומי מזל תאומים
הורוסקופ שבועי - תחזית שבועית מזל תאומים
הורוסקופ חודשי - תחזית חודשית מזל תאומים

 

איך תאומים חושב ומדבר? חשיבה זריזה ודיבור שוטף, חוש הומור מפותח וכשרון לספרות. חשוב לו להביע את דעתו כאן ועכשיו. ניחן בסגנון דיבור מהיר וזורם. מצליח לשכנע בקסם האישי שלו.

מה יעשו תאומים משועממים? כתיבה, אלא מה. גם ארגון קבוצת-תמיכה לויכוחים עשוי ללטש את כשרון ההבעה שלהם. אפשר להתחיל להתאמן בשלט רחוק בכל התחומים הקשורים באינטרנט ובתקשורת.

איך כדאי להתחיל עם תאומים? לא לחסוך במילים ולהיות כמה שיותר קלילים וסחבקים. לתת להם להרגיש שהתקשורת זורמת ללא מעצורים.

מה עושה טוב לתאומים? נסיעות, לא חשוב לאן, בחברת המון ידידים. תסמכו עליהם שתוך שתי דקות הם יכפילו את מספרם. מפליגים אל תוך הלילה עם המון תנועה וגלגלים.

מה עושה תאומים מאוהב: תאומים מאוהב מפטפט ומדבר על אהבתו עד שכל העולם ואשתו יודעים ומרכלים באוזני הצד השני.

מה קורה כשתאומים מקנא: לא סיפור גדול: בין כה הוא התכוון לסיים איתה/איתו את היחסים: מה שלא יהיה, הוא לא ייתן למישהו את התענוג לראות אותו מקנא.

האם תאומים הוא רגשן או הגיוני? פעם כך, ופעם אחרת. קשה לנחש מראש כיצד ינהג: יד על הלב, גם הוא אינו יודע. 

איזו מתנה מזכירה את מזל תאומים: מתנות בגוונים צהובים, כמו גם אבן מזל ששמה אגת – נעניק לאלה שחסרה להם הקלילות האופיינית למזל תאומים.

מזל תאומים בקלפים: מיוצג ע"י קלף ששמו נסיך עלה ובקלפי הטארוט הוא מיוצג ע"י נסיך החרבות: הקלף מייצג בילויים קלים ונעימים.

איך מזל תאומים הולכים עם סקסואליות? בכיף כזה, כאילו דה כזה: עם המון דיבורים וכאלה, אתם יודעים: זה שעושים את זה, עוד לא אומר שצריכים לסתום את הפה, להיפך, למה שלא נדבר על זה תוך כדי ? יכול ללכת כאן משו-משו: אז מה אתם אומרים?

קצת על אסטרולוגיה של מזל תאומים: הבית השלישי במפה האסטרולוגית נשלט על ידי מזל תאומים ומייצג חברים וידידים. מזל תאומים מושפע מן המזלות מאזניים ודלי, כמו גם מן הכוכבים נוגה ואוראנוס. המזל עצמו שייך ליסוד האוויר ונשלט [בשותפות עם הבתולות] על ידי כוכב חמה [מרקורי], שליח האלים, המייצג אינטליגנציה, קלילות, חוש הומור, קסם אישי וחוסר מנוחה.

איך תאומים פותר בעיות? "תאום" אמיתי מסוגל לייצר לעצמו את בעיותיו רק בשביל שיוכל ליהנות מהאפשרות להיחלץ מהן.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


5427 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל תאומים במיטה, מזל תאומים נקבה במיטה, מזל תאומים זכר במיטה, בת מזל תאומים במיטה, מזל תאומים ומאזניים במיטה, אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגית יומית, אסטרולוגיה חודשית, אסטרולוגיה שנתית לפי תאריך לידה, אסטרולוגיה לפי תאריך לידה ושם, אסטרולוגיה, מזל תאומים, מזל תאומים זכר, מזל תאומים נקבה, מזל תאומים היום, הורוסקופ יומי מזל תאומים, מזל תאומים תאריכים, מזל תאומים הורוסקופ, מזל תאומים גבר, בת מזל תאומים, מזל תאומים מחר, מזל תאומים השבוע, מזל תאומים באהבה, מזל תאומים תכונות, מזל תאומים אופי, מזל תאומים יומי, מזל תאומים אישה, מזל תאומים לפי הקבלה, מזל תאומים התאמה, איך לכבוש גבר מזל תאומים, מזל תאומים זוגיות, מזל תאומים נקבה התאמה, מזל תאומים שבועי, מזל דלי ותאומים, מזל תאומים אסטרולוגיה, מזל תאומים מאפיינים, מזל תאומים נקבה תכונות, מזל תאומים ועקרב, מזל תאומים זכר אהבה, מזל תאומים אהבה, מזל תאומים ואריה, מזל תאומים עם תאומים, מזל תאומים גבר באהבה, מזל תאומים פרופיל, מזל תאומים בזוגיות, התאמה למזל תאומים, הורוסקופ

תן ציון למאמר זה

0