ראשי | מזלות | מזל סרטן

מזל סרטן

מזל סרטן מזל סרטן

הכל על מזל סרטן: תאריכים, התאמה, תכונות, הורוסקופ יומי, אהבה, מה עושה להם טוב ואיך כובשים אותם במיטה

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

מזל סרטן ואסטרולוגיה - הכל על מזל סרטן: תאריכים, התאמה, תכונות, הורוסקופ יומי, אהבה, מה עושה להם טוב ואיך כובשים אותם במיטה

שמש במזל סרטן: מעניקה ביתיות, משפחתיות, צורך בביטחון, במסגרת, בחום ואהבה, זיכרון נפלא, רגישות ומופנמות.

איך מזל סרטן מסתדר עם סרטן אחר: צפוי רומן אוהב, משתפך, מפנק, מחבק ומפרגן. זוג שכזה יכול להשתקע באי בודד ולא להרגיש בחסרונו של איש.

נו סרטנים, אז למי אתם הכי מתאימים? אתם הכי מתאימים למחזרים נאמנים, יציבים, מסורים ושאפתניים, או בפשטות – לילידי מזל גדי. בקיצור - מתאים לכם בן זוג מעשי, שאפתן, יציב והגיוני. כזה שיהיה מסור לכם בכל ליבו ולעולם לא יעלו במוחו הרהורי בגידה. אתם רומנטיים, מושכים ורגישים, אבל בדיוק זו הסיבה לכך שאתם זקוקים לפרטנר שפוי, רציני ונאמן.

ומה בנוגע ל-"לוק" שלכם? הלבוש המתאים לכם הוא משהו חמים ומפנק, כזה שעושה הרגשה של ביתיות.

הורוסקופ יומי מזל סרטן
הורוסקופ שבועי - תחזית שבועית מזל סרטן
הורוסקופ חודשי - תחזית חודשית מזל סרטן

 

איך סרטן חושב ומדבר? חשיבה רגשנית, חולמנית ויצירתית, זיכרון מעולה וכישרון מתמטי. נוטה להתרפק על זיכרונות העבר. בעל סגנון דיבור נעים ומתפנק. אינו ממהר לשום מקום.

מה יעשו סרטנים משועממים? קטן עליהם. ת'אמת ? הם לא אמורים לסבול מכל הקטע הזה שהרי, עבורם, אין כמו הבית. מפה לשם אפשר לארגן איזה חוג בישול. הם ידועים גם כבשלנים – וגם כאכלנים.

איך כדאי להתחיל עם סרטנים? לעטוף אותם בהמון חום ואהבה. לתת להם להרגיש שבחברתכם הם יהיו בטוחים ומוגנים. להעניק להם אווירה ביתית.

מה עושה טוב לסרטנים? רצוי איזה קטע רומנטי בסביבה מוכרת. בא בחשבון סיפור אהבה לאור הירח עם מה שיותר חום ותשומת לב. אה כן, לא לשכוח מוסיקה טובה.

מה עושה סרטן מאוהב: סרטן מאוהב מתקפל בתוך השריון שלו ומשדר מסרים של חום ואהבה מתוך ציפייה שהם ייקלטו באנטנה של הצד השני.

מה קורה כשסרטן מקנא: אוי ואבוי! למה שמישהו ירצה להחליף אותו במישהו אחר? איך עושים לו דבר שכזה? נו טוב, תמיד אפשר להסביר ולהתפייס.

האם סרטן הוא רגשן או הגיוני? נחשב לרגיש ורגשני ביותר, הנוטה להיפגע בקלות וזקוק לאוקיאנוס של חום ואהבה. נוהג להתכנס אל תוך שריונו.

איזו מתנה מזכירה את מזל סרטן: למי שסובל מבעיות בתחום המשפחתי, נעניק פנינים או מתנות בגוונים כסופים, המייצגות את הביתיות ואת המשפחתיות של מזל סרטן.

מזל סרטן בקלפים: מיוצג ע"י קלף ששמו מלך לב ובקלפי הטארוט הוא מיוצג ע"י מלך הגביעים: הקלף מייצג אהבות חמות ולוהטות.

איך סרטנים הולכים עם סקסואליות? דבש וחלב יוצאים פראיירים על-ידם: נכנסים לקטע הזה עם המון רגש: לא מפספסים שום צ'אנס לזכות ב - קצת אנרגיה מתקתקה שהופכת את הסיפור לצינור יניקה המזרים אליהם טונות של חום ואהבה: לעולם לא תתפסו אותם עושים את זה סתם בשביל הכיף.

קצת על אסטרולוגיה של מזל סרטן: הבית הרביעי במפה האסטרולוגית נשלט על ידי מזל סרטן ומייצג משפחה וקרובים. מזל סרטן מושפע מן המזלות עקרב ודגים, כמו גם מן הכוכבים פלוטו ונפטון. המזל עצמו שייך ליסוד המים ונשלט על ידי הירח המסמל רגישות, אינטואיציה, ביישנות, ביתיות, שורשים, רגישות, רגשנות ומשפחתיות.

איך סרטן פותר בעיות? סרטן אמיתי יימנע מליצור לעצמו בעיות ויעדיף לעקוף את המכשולים עוד לפני שהם פוגעים בו.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


4331 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל סרטן במיטה, מזל סרטן גבר במיטה, מזל סרטן נקבה במיטה, בת מזל סרטן במיטה, אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגית יומית, מזל טלה ומזל סרטן, אסטרולוגיה, מזל סרטן, מזל סרטן גבר, מזל סרטן נקבה, מזל סרטן תאריכים, מזל סרטן היום, מזל סרטן הורוסקופ, מזל סרטן אישה, בת מזל סרטן, הורוסקופ שבועי מזל סרטן, מזל סרטן תחזית שבועית, מזל סרטן אסטרולוגיה יומית, איך לכבוש גבר מזל סרטן, מזל סרטן זוגיות, מזל סרטן יומי, מזל סרטן מחר, מזל סרטן תכונות, מזל סרטן אסטרולוגיה, מזל סרטן זכר, מזל סרטן הורוסקופ יומי, מזל סרטן נקבה אופי, מזל סרטן השבוע, מזל סרטן גבר אופי, מזל סרטן נקבה התאמה, מזל סרטן גבר התאמה, מזל סרטן אהבה, מזל סרטן מאפיינים, מזל סרטן הורוסקופ שנתי, מזל סרטן גבר בזוגיות, מזל סרטן לפי הקבלה, מזל סרטן ועקרב, מזל סרטן ומאזניים, מזל סרטן התאמה, מזל סרטן נקבה לפי הקבלה, מזל גדי ומזל סרטן, מזל סרטן וקשת, מזל סרטן עם סרטן, מזל סרטן הורוסקופ שבועי, מזל סרטן תחזית חודשית, הורוסקופ

תן ציון למאמר זה

5.00