ראשי | מזלות | מזל אריה

מזל אריה

מזל אריה מזל אריה

הכל על מזל אריה: תאריכים, התאמה, תכונות, הורוסקופ יומי, אהבה, מה עושה להם טוב ואיך כובשים אותם במיטה

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

מזל אריה ואסטרולוגיה - הכל על מזל אריה: תאריכים, התאמה, תכונות, הורוסקופ יומי, אהבה, מה עושה להם טוב ואיך כובשים אותם במיטה

שמש במזל אריה: מעניקה אצילות, גאווה, כריזמה, סמכותיות, זוהר, צורך בהכרה ובתשואות, מנהיגות וכבוד עצמי.

איך אריה מסתדר עם אריה אחר: צפוי רומן זוהר, נוצץ, מלכותי, מדובר, דרמטי ומרשים. הזוג הזה יכול להעניק לכם את ההצגה הכי טובה בעיר.

נו אריות, אז למי אתם הכי מתאימים? אתם הכי מתאימים למחזרים מקוריים, ייחודיים, אינטליגנטיים ומדהימים, או בפשטות – המזל שממש מתלבש עליכם הוא דלי. בקיצור - מתאים לכם בן זוג מקורי, מיוחד, יוצא דופן ולא שגרתי. כזה שנהנה להדהים ולהקפיץ אתכם. ממילא אתם לא מתחשבים במוסכמות, משום שאתם חייבים להוכיח את יכולתכם הגבוהה.

ומה בנוגע ל- "לוק" שלכם? הלבוש המתאים לכם הוא משהו מדהים ומרשים, כזה שכולם מתפעלים ממנו.

הורוסקופ יומי מזל אריה
הורוסקופ שבועי - תחזית שבועית מזל אריה
הורוסקופ חודשי - תחזית חודשית מזל אריה

 

איך אריה חושב ומדבר? חושב בגדול ומוביל את העולם אחריו. הכול חייב להתבצע בסטייל דרמטי תוך כדי שהוא מחלק עצות לכולם. בעל סגנון דיבור ישיר וסמכותי. אין מצב שלא יבינו את כוונותיו.

מה יעשו אריות משועממים? מפה ומשם הם מארגנים כמה קרשים והופכים אותם לבמה. אחר כך תופרים מסך ומציבים זרקורים רבים ככל האפשר. על הקטע של המשחק, אתם יכולים לסמוך עליהם.

איך כדאי להתחיל עם אריות? למחוא להם כפיים ולהריע ממושכות. לתת להם להרגיש שהם מלכי העולם ושבחברתכם צפויות להם תשואות ותרועות.

מה עושה טוב לאריות? מה שיותר דרמה. החיים הם משחק, וכל העולם במה. לא לשכוח לכוון את הזרקור עליהם בדיוק. לתאם את לוח-הזמנים כך שהכל יתחיל בדיוק ברגע בו הם יגיעו.

מה עושה אריה מאוהב: אריה מאוהב שואג בקול רם [גם הלביאה] עד שכל דיירי היער רצים לרכל על הרומן החדש.

מה קורה כשאריה מקנא: "ס-ל-י-ח-ה?! האם מישהו פה הזכיר בגידה?! האם זה אומר שמישהו מחפש צרות?! לא? אתם בטוחים שלא? אז כדאי להחליף נושא ומהר" !

האם אריה הוא רגשן או הגיוני ? רגשן המזלזל ב"קטנות" ונוהג לבצע את הדברים ב"גדול". לא יהסס לצאת לקרב כדי להציל את כבודו המלכותי.

איזו מתנה מזכירה את מזל אריה: לידידינו חסרי הביטחון העצמי, נעניק אבן מזל ששמה אודם או מתנות בגוונים מוזהבים, המייצגות את העוצמה של מזל אריה.

מזל אריה בקלפים: מיוצג ע"י קלף ששמו מלכה תלתן ובקלפי הטארוט הוא מיוצג ע"י קלף ששמו מלכת המטות: הקלף מייצג בילויים במקומות מפוארים.

איך אריות הולכים עם סקסואליות? כמו אמני במה הזקוקים לתשואות אחרי כל קטע: כל ביצוע דורש קידות והשתחוויות: חסר לכם שלא תצ'פרו אותם במחמאות: נו ברור שהם היו הסקס הכי הכי שהיה לכם בחיים: גם מראה מעל המיטה תתקבל בברכה, שחלילה לא יפספסו קשר-עין עם עצמם. 

קצת על אסטרולוגיה של מזל אריה: הבית החמישי במפה האסטרולוגית נשלט על ידי מזל אריה ומייצג בילויים ושעות פנאי. מזל אריה מושפע מן המזלות קשת וטלה, כמו גם מן הכוכבים צדק ומאדים. המזל עצמו שייך ליסוד האש ונשלט על ידי השמש המשדרת אצילות, מנהיגות, עוצמה, שפע, כריזמה, דרמטיות, מלכותיות וכבוד.

איך אריה פותר בעיות? אריה אמיתי מתייחס אל המכשולים כאל אתגרים שנועדו לחשל אותו, ולא כאל משהו שנוצר כדי לפגוע בו באופן אישי.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


4097 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל אריה במיטה, מזל אריה נקבה במיטה, מזל אריה במיטה זכר, בת מזל אריה במיטה, בן מזל אריה במיטה, מזל אריה ודגים במיטה, אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגית יומית, אסטרולוגיה יומית חינם, מזל טלה ומזל אריה, אסטרולוגיה, מזל אריה, מזל אריה נקבה, מזל אריה גבר, מזל אריה היום, מזל אריה יומי, מזל אריה תאריכים, מזל אריה הורוסקופ, הורוסקופ יומי מזל אריה, בת מזל אריה, מזל אריה בזוגיות, מזל אריה אישה, מזל אריה השבוע, מזל אריה זכר, מזל אריה תכונות, מזל אריה מחר, מזל אריה להיום, מזל אריה התאמה, מזל אריה תחזית יומית, מזל אריה שבועי, מזל אריה זוגיות, מזל אריה גבר התאמה, מזל אריה חודש, מזל אריה אסטרולוגיה, מזל אריה ומאזניים, מזל אריה נקבה לפי הקבלה, מזל אריה לפי הקבלה, מזל אריה גבר במיטה, מזל אריה אהבה, מזל דלי ומזל אריה, מזל אריה זכר במיטה, מזל אריה ניתוח אופי, מזל אריה במיטה נקבה, מזל אריה עם עקרב, הורוסקופ

תן ציון למאמר זה

0