ראשי | מזלות | מזל מאזניים

מזל מאזניים

מזל מאזניים מזל מאזניים

הכל על מזל מאזניים: תאריכים, התאמה, תכונות, הורוסקופ יומי, אהבה, מה עושה להם טוב ואיך כובשים אותם במיטה

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

מזל מאזנייים ואסטרולוגיה - הכל על מזל מאזניים: תאריכים, התאמה, תכונות, הורוסקופ יומי, אהבה, מה עושה להם טוב ואיך כובשים אותם במיטה

שמש במזל מאזניים: מעניקה חביבות, אופטימיות, פייסנות, גמישות, רדיפת שלום, יכולת לראות את הדברים גם מנקודת מבטו של הצד השני.

איך מזל מאזניים מסתדר עם מאזניים אחר: צפוי רומן הרמוני, פייסני, רגיש, עדין, מתחשב, סלחני, מבין, תומך ואוהד. משהו מהסרטים, זר לא יבין זאת.

נו מאזניים, אז למי אתם הכי מתאימים? אתם הכי מתאימים למחזרים סוערים, נמרצים, תוססים ומסתערים, או בפשטות – לילידי מזל טלה. בקיצור - מתאים לכם בן זוג נדיב, הרפתקן, ספונטאני, ווכחן, פזיז, רגשן, אנרגטי, סלחן, גלוי, הגון וישר. מצד שני, בטח שכולם רוצים לחזר אחריכם, איפה עוד הם ימצאו בני זוג זורמים וחברותיים כמוכם, איפה ? הא ?

ומה בנוגע ל- "לוק" שלכם? הלבוש המתאים לכם הוא משהו בגוונים שקטים, מרגיעים והרמוניים - כזה שבא לחבק אותו.

הורוסקופ יומי מזל מאזניים
הורוסקופ שבועי - תחזית שבועית מזל מאזניים
הורוסקופ חודשי - תחזית חודשית מזל מאזניים

 

איך מאזניים חושב ומדבר? חשיבה יצירתית, הרמונית שקולה ומאוזנת. מצטיין בחשיבה אובייקטיבית, וזה אומר שהוא רואה את שני הצדדים. בעל סגנון דיבור מתנגן והרמוני. כייף להקשיב לו.

מה יעשו מאזניים משועממים? קבוצת מחול תענה על הדרישות. גם סטפס ואירובי עשויים לבוא בחשבון. בכלל, כל מה שקשור בתנועה ובהפעלת הגוף, פשוט "תפור" עליהם. הלך על הסלון.

איך כדאי להתחיל עם מאזניים? בכיף כזה, בהרמוניה ובהמון קסם אישי. לתת להם להרגיש שבחברתכם צפוי להם קשר רגוע, שלו, שקט וזורם.

מה עושה טוב למאזניים? ריקודים ותנועה. מחול וקצב. עולים ויורדים. זזים ומתנועעים. רק שלא יפסיקו את המוסיקה. חובה בן-זוג שגם יודע לזוז ולא משחק אותה מסורבל.

מה עושה מאזניים מאוהב: מאזניים מאוהב מסמן את המטרה שלו ועושה הכול כדי להימצא בחברתה נון-סטופ 24 שעות ביממה.

מה קורה כשמאזניים מקנא: "ר-ג-ע, זה שהוא עשה לה עיניים – וזה שהיא עשתה לו חזרה, עדיין לא אומר שהייתה פה בגידה: קודם כל צריך לשמוע מה יש להם לומר…"

האם מאזניים הוא רגשן או הגיוני? כשמו כן הוא: מאוזן. גם רגש וגם היגיון. הרמוני מאוד, נמנע מחילוקי דעות, ומשתדל להביא את הדברים לידי איזון.

איזו מתנה מזכירה את מזל מאזניים: למכרינו שנוהגים להתכסח, ניתן אבן מזל ששמה ירקן או מתנות צבועות בתכלת, המייצגות את החביבות של מזל מאזניים.

מזל מאזניים בקלפים: מיוצג ע"י קלף ששמו מלך עלה ובקלפי הטארוט הוא מיוצג ע"י מלך החרבות: הקלף מייצג יחסים זורמים וידידותיים.

איך מאזניים הולכים עם סקסואליות? אוי החמודים האלה: מוכנים לעשות הכול [ אבל ממש הכול ] כדי שתצאו מרוצים: מה-זה משקיענים, שבא למות. נותנים את עצמם עד הסוף, ורק שלא תגידו שהם לא בסדר: הכול זורם בכיף כזה שעושה לכם חשק לחזור: אפשר לתמצת ולומר: סקס בסבבה. 

קצת על אסטרולוגיה של מזל מאזניים: הבית השביעי במפה האסטרולוגית נשלט על ידי מזל מאזניים ומייצג זוגיות ושותפויות. מזל מאזניים מושפע מן המזלות דלי ותאומים, כמו גם מן הכוכבים אוראנוס ומרקורי. המזל עצמו שייך ליסוד האוויר ונשלט [בשותפות עם מזל שור] על ידי כוכב נוגה [וונוס], אלת היופי והאהבה, המקרין חום, ידידות, ויצירתיות.

איך מאזניים פותר בעיות? מאזניים אמיתי ישקיע המון נשמה בשביל לצאת בראש טוב עם כולם: שונא בעיות ועושה הכול בשביל להימנע מהן.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


4501 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל מאזניים במיטה, מזל מאזניים נקבה במיטה, מזל מאזניים גבר במיטה, מזל מאזניים במיטה זכר, בת מזל מאזניים במיטה, בן מזל מאזניים במיטה, אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגית יומית, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל מאזניים, מזל מאזניים גבר, מזל מאזניים נקבה, מזל מאזניים היום, מזל מאזניים תחזית יומית, בת מזל מאזניים, מזל מאזניים הורוסקופ, מזל מאזניים אישה, מזל מאזניים באהבה, מזל מאזניים זוגיות, מזל מאזניים זכר, מזל מאזניים תכונות, מזל מאזניים מחר, מזל מאזניים מאפיינים, מזל מאזניים התאמה לבני מזלות אחרים, בן מזל מאזניים, מזל מאזניים גבר התאמה, מזל מאזניים על פי הקבלה, מזל מאזניים גבר אופי, איך לכבוש גבר מזל מאזניים, מזל מאזניים לפי הקבלה, מזל מאזניים אהבה, מזל מאזניים תחזית חודשית, מזל מאזניים נקבה התאמה, מזל מאזניים אסטרולוגיה, מזל מאזניים אופי, מזל מאזניים התאמה, מזל מאזניים התאמה זוגית, מזל מאזניים להיום, מזל מאזניים הורוסקופ שבועי, מזל מאזניים פרופיל, מזל מאזניים ודגים, מזל מאזניים וקשת, מזל מאזניים וטלה, מזל מאזניים תחזית שנתית

תן ציון למאמר זה

0