ראשי | מזלות | מזל עקרב

מזל עקרב

מזל עקרב מזל עקרב

הכל על מזל עקרב: תאריכים, התאמה, תכונות, הורוסקופ יומי, אהבה, מה עושה להם טוב ואיך כובשים אותם במיטה

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

מזל עקרב ואסטרולוגיה - הכל על מזל עקרב: תאריכים, התאמה, תכונות, הורוסקופ יומי, אהבה, מה עושה להם טוב ואיך כובשים אותם במיטה

שמש במזל עקרב: מעניקה רומנטיות, רגשנות, מסתוריות, כוח משיכה, עומק, חוכמה, יכולת התחדשות, פיקחות ותחכום.

איך מזל עקרב מסתדר עם עקרב אחר: צפוי רומן לוהט, רומנטי, משגע, מטריף, חלומי, מסתער, מסתורי, סודי, חם ומגנטי. פשוט חגיגה לעיניים.

נו עקרבים, אז למי אתם הכי מתאימים? אתם הכי מתאימים למחזרים רגועים, אסרטיביים, יצירתיים ויציבים, או בפשטות – לילידי מזל שור. בקיצור - מתאים לכם בן זוג מעשי, עקשן, מגשים, בעל כושר התמדה ורצון עז. סבלני וכזה שמעדיף להתרחק מהרפתקאות. בשבילכם הרומנטיקה היא אקשן ולא בלבולי מוח: ככל שהעניין מסתורי יותר, כך אתם מתרגשים יותר.

ומה בנוגע ל- "לוק" שלכם? הלבוש המתאים לכם הוא משהו בגוונים לוהטים וחשמליים, כזה שאי אפשר להתעלם ממנו.

הורוסקופ יומי מזל עקרב
הורוסקופ שבועי - תחזית שבועית מזל עקרב
הורוסקופ חודשי - תחזית חודשית מזל עקרב

 

איך עקרב חושב ומדבר? חשיבה עמוקה, יסודית מסתורית ונועזת. מצטיין בעוצמת ביטוי וכושר שכנוע. הולך עם עצמו עד הסוף. בעל סגנון דיבור כריזמטי ודרמטי. כדאי לשים לב למסרים הסמויים.

מה יעשו עקרבים משועממים? יחברו מחזה בלשי עם רעיונות מתוך איזה ריאליטי טי.וי וישחקו עם חבריהם במשחק תפקידים. הקטע: הסוף אינו ידוע מראש, אלא נרקם תוך כדי התפתחות העלילה.

איך כדאי להתחיל עם עקרבים? בעוצמה אישית ובהמון אהבה. לשכנע אותם שאם הם לא יהיו בחברתכם, הם עלולים להחמיץ משהו שלא מהעולם הזה.

מה עושה טוב לעקרבים? אין חגיגה ללא אהבה, ואין אהבה ללא מבטים מסתוריים, ואין מבטים ללא פרפרים בלב, ואין פרפרים ללא לחישות, ואין לחישות ללא רמזים, ואין רמזים ללא חגיגה.

מה עושה עקרב מאוהב: העקרב מאוהב מתעטף בהמון צעיפים של ערפל, מסתורין וסודיות עד שכולם יודעים שהוא נפל במלכודת.

מה קורה כשעקרב מקנא: ישחק אותה כאילו זה לא ממש מזיז לו: בפוזה של "ידע מראש שזה יקרה", אבל יסמן איקס גדול על מי שעולל לו את זה. איקס מאוד מאוד גדול.

האם עקרב הוא רגשן או הגיוני? מסוגל לקחת את ההיגיון ולהמריא איתו לשמיים, ויכול לצלול אל מצולות הרגש כרצונו. בדרך כלל הוא מעניק עדיפות לרגש.

איזו מתנה מזכירה את מזל עקרב: לקרובינו שתפסו דיכאון, נעניק אבן מזל ששמה לשם או מתנות בצבעי בורדו, המייצגות את שמחת החיים ואת החושניות של מזל עקרב.

מזל עקרב בקלפים: מיוצג ע"י קלף ששמו מלכה לב ובקלפי הטארוט הוא מיוצג ע"י מלכת הגביעים: הקלף מייצג אהבות סוערות וסודיות.

איך עקרבים הולכים עם סקסואליות? אסים מנצחים: גדולים מהחיים: כל מה שנותר לכם לעשות לאחר מכן, זה לשאול את עצמכם: איפה הם היו עד עכשיו? ביצוע מרהיב ללא תקלות: אתם יכולים לעצום עיניים ולהפקיד את עצמכם בידיהם: המוסיקה תערב לאוזניכם, או איך שקוראים לדבר הזה…

קצת על אסטרולוגיה של מזל עקרב: הבית השמיני במפה האסטרולוגית נשלט על ידי מזל עקרב ומייצג רומנטיקה וחושניות. מזל עקרב מושפע מן המזלות דגים וסרטן, כמו גם מן הירח וכוכב נפטון. המזל עצמו שייך ליסוד המים ונשלט על ידי כוכב פלוטו הקרוי על שמו של אל מסתורי ומסמל התחדשות, כוח, חוכמה ורומנטיקה.

איך עקרב פותר בעיות? העקרב הוא טיפוס יסודי, שאינו מתחמק מקשיים ונוהג להסיר את המכשולים בשיטות מסתוריות שמוכרות רק לו.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


5802 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל עקרב במיטה, מזל עקרב נקבה במיטה, מזל עקרב גבר במיטה, בת מזל עקרב במיטה, בן מזל עקרב במיטה, מזל עקרב במיטה זכר, אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגית יומית, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל עקרב, מזל עקרב גבר, מזל עקרב נקבה, מזל עקרב תאריכים, מזל עקרב תכונות, מזל עקרב הורוסקופ, בת מזל עקרב, מזל עקרב היום, מזל עקרב זוגיות, מזל עקרב זכר, הורוסקופ יומי מזל עקרב, מזל עקרב אישה, מזל עקרב אהבה, מזל עקרב יומי, מזל עקרב נקבה תכונות, מזל עקרב התאמה, מזל עקרב התאמה לבני מזלות אחרים, מזל עקרב מחר, בן מזל עקרב, מזל עקרב לפי הקבלה, מזל עקרב גבר אופי, איך לכבוש גבר מזל עקרב, מזל עקרב תחזית חודשית, מזל עקרב נקבה אהבה, מזל עקרב השבוע, מזל עקרב אסטרולוגיה, מזל עקרב עם עקרב, מזל עקרב נקבה לפי הקבלה, מזל עקרב ושור, מזל עקרב ואריה, מזל עקרב גבר באהבה, מזל עקרב מאפיינים, מזל דגים ומזל עקרב, מזל עקרב במערכות יחסים, מזל עקרב ומזל דגים, מזל עקרב ניתוח אופי, מזל עקרב במיטה נקבה, מזל עקרב תחזית, מזל עקרב תכונות שליליות, בת מזל עקרב התאמה זוגית, מזל עקרב בקבלה, מזל עקרב במיטה גבר

תן ציון למאמר זה

0