ראשי | מזלות | מזל קשת

מזל קשת

מזל קשת מזל קשת

הכל על מזל קשת: תאריכים, התאמה, תכונות, הורוסקופ יומי, אהבה, מה עושה להם טוב ואיך כובשים אותם במיטה

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

מזל קשת ואסטרולוגיה - הכל על מזל קשת: תאריכים, התאמה, תכונות, הורוסקופ יומי, אהבה, מה עושה להם טוב ואיך כובשים אותם במיטה

שמש במזל קשת: מעניקה הרפתקנות, אהבת חופש, פתיחות, ידע, אינטלקטואליות, שנינות, אהבה ללא גבולות.

איך קשת מסתדר עם קשת אחר: צפוי רומן הרפתקני, נייד, זורם, חופשי, משוחרר וכייפי. כל אחד מבני הזוג מאפשר לאחר את החופש האישי שלו.

נו קשתים, אז למי אתם הכי מתאימים? אתם הכי מתאימים למחזרים תקשורתיים, קלילים, מקסימים וחברותיים, או בפשטות – לילידי מזל תאומים. בקיצור - מתאים לכם בן זוג קליל, לא מעיק ולא מנג'ס, ניחן בהמון קסם אישי, תקשורתי ומתאים את עצמו במהירות למצבים משתנים. אתם מאהבים חמים, רומנטיים, נדיבים ופתוחים. אבל, לא ממש מתלהבים מהתחייבויות כובלות מדי.

ומה בנוגע ל- "לוק" שלכם? הלבוש המתאים לכם הוא משהו שאפשר לצאת איתו לטיול ממושך, כזה שמתאים לנדודים.

הורוסקופ יומי מזל קשת
הורוסקופ שבועי - תחזית שבועית מזל קשת
הורוסקופ חודשי - תחזית חודשית מזל קשת

 

איך קשת חושב ומדבר? חשיבה פתוחה, אופטימית, חכמה ויצירתית. קיימת נטייה להגיע להחלטה מהירה תוך כדי נטילת צ'אנסים. בעל סגנון דיבור ישיר, דוגרי וללא התפלספויות מיותרות.

מה יעשו קשתים משועממים? נחשבים לרודפי צדק, אז שיארגנו איזה משפט: אתם יודעים, עם נאשם, פרקליט ותובע. אם יש משתתפים רבים, תמיד אפשר לעבור לחבר-מושבעים.

איך כדאי להתחיל עם קשתים? בהמון פתיחות ושובבות. לתת להם להרגיש שהקשר הרומנטי לא פוגע בחופש האישי שלהם או בעצמאותם.

מה עושה טוב לקשתים? אקשן, אלא מה. הכי טוב זה לצאת לאיזה טיול שיודעים רק כיצד הוא מתחיל, אבל לא ממש כיצד הוא מסתיים. מי אמר "חו"ל" ולא קיבל? 

מה עושה קשת מאוהב: קשת מאוהב מודיע על כך לצד השני אבל מבהיר מייד שאינו מתכוון לוותר על העצמאות שלו.

מה קורה כשקשת מקנא: יגיד לעצמו שככה זה בחיים: פעם מנצחים – ופעם מפסידים: אף אחד לא יפריע לו להתייחס אל הדברים בשלווה פילוסופית.

האם קשת הוא רגשן או הגיוני? הקשת הוא לוחם מטבעו וכמו כל "פייטר" הוא פותר את בעיותיו בדרך הקצרה, המהירה והרגשנית ביותר.

איזו מתנה מזכירה את מזל קשת: למחפשי הריגושים שבינינו, נביא אבן מזל ששמה טופז או מתנות בגוונים סגולים, המייצגות את הרפתקנותו של מזל קשת.

מזל קשת בקלפים: מיוצג ע"י קלף ששמו נסיך תלתן ובקלפי הטארוט הוא מיוצג ע"י נסיך המטות: הקלף מייצג הרפתקאות ונסיעות רבות.

איך קשתים הולכים עם סקסואליות? נתחיל בתפאורה: רצוי איזה חוף ים או כל מקום בעל ניחוח של חיק-הטבע. מומלץ שהקטע הזה יתרחש באווירה הרפתקנית ונועזת. ההנאה תגבר ככל שמידת הסיכון תתעצם. עכשיו ככה: גם אם יצאתם מה-זה שבעים, תנו להם [ ורק להם ] לקבוע את מועד ה"ארוחה" הבאה. 

קצת על אסטרולוגיה של מזל קשת: הבית התשיעי במפה האסטרולוגית נשלט על ידי מזל קשת ומייצג לימודים ונסיעות לחו"ל. מזל קשת מושפע מן המזלות טלה ואריה, כמו גם מן הכוכבים מאדים ושמש. המזל עצמו שייך ליסוד האש ונשלט על ידי כוכב צדק [יופיטר] הקרוי על שמו של אל השמיים ומקרין עצמאות, חופש, מרחבים, ידע והשכלה.

איך קשת פותר בעיות? קשת אמיתי אינו מתחמק מבעיות, להיפך, הוא מסתער עליהן ומכסח להן את הצורה: לוחם מטבעו.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


3775 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל קשת במיטה, מזל קשת נקבה במיטה, מזל קשת זכר במיטה, בת מזל קשת במיטה, מזל קשת במיטה אישה, בן מזל קשת במיטה, מזל קשת ואריה במיטה, אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגית יומית, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל קשת, מזל קשת נקבה, מזל קשת באנגלית, מזל קשת זכר, מזל קשת תאריכים, מזל קשת תכונות, מזל קשת הורוסקופ, הורוסקופ יומי מזל קשת, מזל קשת היום, מזל קשת גבר, מזל קשת הורוסקופ יומי, מזל קשת תחזית שבועית, מזל קשת זוגיות, בת מזל קשת, מזל קשת יומי, מזל קשת באהבה, מזל קשת אישה, מזל קשת התאמה לבני מזלות אחרים, מזל קשת נקבה אופי, מזל קשת השבוע, מזל קשת אופי, מזל קשת התאמה, בן מזל קשת, מזל קשת אסטרולוגיה, איך לכבוש גבר מזל קשת, מזל קשת לפי הקבלה, מזל קשת תאריך, מזל קשת ומאזניים, מזל קשת ואריה, מזל קשת מחר, מזל קשת מאפיינים, מזל קשת שבועי, מזל קשת ותאומים, מזל קשת וסרטן, מזל קשת פרופיל, מזל קשת אהבה, מזל קשת ועקרב, מזל קשת ושור, מזל קשת ודלי, מזל קשת ודגים, מזל קשת גבר באהבה, מזל קשת במיטה נקבה, מזל קשת הורוסקופ חודשי

תן ציון למאמר זה

0