ראשי | מזלות | מזל גדי

מזל גדי

מזל גדי מזל גדי

הכל על מזל גדי: תאריכים, התאמה, תכונות, הורוסקופ יומי, אהבה, מה עושה להם טוב ואיך כובשים אותם במיטה

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

מזל גדי ואסטרולוגיה - הכל על מזל גדי: תאריכים, התאמה, תכונות, הורוסקופ יומי, אהבה, מה עושה להם טוב ואיך כובשים אותם במיטה

שמש במזל גדי: מעניקה שאפתנות, צורך בקריירה ובהישגים, שמרנות, מסירות, עקשנות, עקביות, אחריות.

איך מזל גדי מסתדר עם גדי אחר: צפוי רומן יציב, רציני, תכליתי, מעשי, שפוי, הגיוני, ממושך, נאמן ובכלל, כזה שנמשך שנים רבות.

נו גדיים, אז למי אתם הכי מתאימים? אתם הכי מתאימים למחזרים חמים, אוהבים, מפנקים ומשפחתיים, או בפשטות – לילידי מזל סרטן. בקיצור ובפשטות - מתאים לכם בן זוג חם ואוהב שינצל כל רגע כדי לזכות באהבתכם. כזה שמתרפק על העבר ונהנה לשתף אתכם בסיפורי זיכרונות. אתם מאהבים רציניים, שקולים, עקביים ונאמנים הנמנעים מלהיכנס להרפתקאות רומנטיות שאין בהן תכל'ס.

ומה בנוגע ל- "לוק" שלכם? הלבוש המתאים לכם הוא משהו שמבהיר לכולם מי הבוס, כזה שאי אפשר להתווכח איתו.

הורוסקופ יומי מזל גדי
הורוסקופ שבועי - תחזית שבועית מזל גדי
הורוסקופ חודשי - תחזית חודשית מזל גדי

 

איך גדי חושב ומדבר? חשיבה רצינית, אחראית, בוחנת ושקולה, גם אם מדובר בתחומים מופשטים. היגיון בריא וכושר ריכוז. בוחר את המילים בקפידה רבה: מדבר רק על מה שהוא מבין ויודע.

מה יעשו גדיים משועממים? ניחנו בכישרון מנהיגות ונחשבים לאלופים בארגון, אז למה שלא יתחילו לתכנן את החגיגות לסיום עונת החסה בשטחים ? אז נכון שזה נראה רחוק, אבל אפשר להתחיל להטיל תפקידים.

איך כדאי להתחיל עם גדיים? בהמון טקסיות ובהרבה כבוד והערכה. לתת להם להרגיש שלא מדובר בקריזה חולפת, אלא בסיפור רציני שיש לו עתיד.

מה עושה טוב לגדיים? משהו בסטייל, אבל לא יותר מדי מוטרף. שהמוסיקה תהיה מדהימה, אבל לא צעקנית מדי. שהדי.ג'יי יהיה הכי איני שיש, אבל שלא ידחוף את עצמו לאן שלא צריך.

מה עושה גדי מאוהב: גדי מאוהב מחבר חוזה מחייב ומחתים את הצד השני על הצהרה מפורטת עם שלושה עותקים.

מה קורה כשגדי מקנא: אומר לעצמו שההפסד כולו הוא של מי שבגד בו: לא ירשה לשטויות האלו לקלקל לו את הביטחון העצמי שלו. ימשיך הלאה כאילו כלום.

האם גדי הוא רגשן או הגיוני? בעל עוצמה אישית חזקה ביותר, מפוכח, הגיוני, מעשי ושאפתן. מחבב אהבות מאורגנות ויציבות ונשמר מפרשיות רגשניות.

איזו מתנה מזכירה את מזל גדי: לביישנים ולמופנמים נביא אבן ששמה טורקיז או מתנות בגוונים חומים, המייצגות את שאפתנותו של מזל גדי.

מזל גדי בקלפים: מיוצג ע"י קלף ששמו מלך יהלום ובקלפי הטארוט הוא מיוצג ע"י מלך המטבעות: הקלף מייצג קשרים רציניים וקבועים.

איך גדיים הולכים עם סקסואליות? כמו כל דבר אחר בחייהם, יש לצפות מהם להשקעה רצינית, עקבית ושקולה: החברים האלה שומרים על שליטה-עצמית לאורך כל הדרך. נכנסים לקטע הזה בעיניים פקוחות ומתוך מטרה ברורה. אל תופתעו אם מייד לאחר מכן תקבלו מהם הצעת נישואין, כאלה הם.

קצת על אסטרולוגיה של מזל גדי: הבית העשירי במפה האסטרולוגית נשלט על ידי מזל גדי ומייצג שאפתנות וקריירה. מזל גדי מושפע מן המזלות שור ובתולה, כמו גם מן הכוכבים נוגה ומרקורי. המזל עצמו שייך ליסוד האדמה ונשלט על ידי כוכב שבתאי [סטורן] המסמל שאפתנות, עוצמה, הישגיות, שמרנות, יציבות ונאמנות.

איך גדי פותר בעיות? גדי אמיתי פותר את בעיותיו ביסודיות ובהשקעה רבה של תכנון ומחשבה: אינו מתחמק ממכשולים.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


8305 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל גדי במיטה, מזל גדי נקבה במיטה, בת מזל גדי במיטה, מזל גדי זכר במיטה, אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגית יומית, אסטרולוגיה, מזל גדי ומזל סרטן, הורוסקופ, מזל גדי, מזל גדי גבר, מזל גדי נקבה, מזל גדי היום, מזל גדי תאריכים, מזל גדי באנגלית, מזל גדי הורוסקופ, מזל גדי תכונות, מזל גדי יומי, מזל גדי מחר, בת מזל גדי, מזל גדי אישה, מזל גדי זכר, מזל גדי באהבה, מזל גדי תחזית חודשית, מזל גדי גבר בזוגיות, מזל גדי זוגיות, מזל גדי הורוסקופ יומי, מזל גדי השבוע, מזל גדי שבועי, מזל גדי יומי לפי הקבלה, מזל גדי אסטרולוגיה, בן מזל גדי, מזל גדי גבר תכונות, מזל גדי אהבה, מזל גדי היום לפי הקבלה, מזל גדי גבר במיטה, מזל גדי תחזית, אישה בת מזל גדי, איך לכבוש גבר מזל גדי, מזל גדי לפי הקבלה, מזל גדי מאפיינים, מזל גדי ומזל עקרב, מזל גדי נקבה תכונות, מזל גדי פרופיל, מזל גדי גבר באהבה, מזל גדי ניתוח אופי, מזל גדי במיטה נקבה

תן ציון למאמר זה

0