ראשי | מזלות | מזל דלי

מזל דלי

מזל דלי מזל דלי

הכל על מזל דלי: תאריכים, התאמה, תכונות, הורוסקופ יומי, אהבה, מה עושה להם טוב ואיך כובשים אותם במיטה

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

הכל על מזל דלי: תאריכים, התאמה, תכונות, הורוסקופ יומי, אהבה, מה עושה להם טוב ואיך כובשים אותם במיטה

שמש במזל דלי: מעניקה מקוריות, ייחודיות, חשיבה מבריקה, יצירתיות, אינטליגנציה, חוסר רצון ללכת בתלם.

איך מזל דלי מסתדר עם דלי אחר: צפוי רומן מקורי, יוצא דופן, מוטרף, מהמם, משגע, מדהים ובכלל, סוף הדרך בשביל מי שמחפש את עצמו.

נו דליים, אז למי אתם הכי מתאימים? אתם הכי מתאימים למחזרים דרמטיים, סמכותיים, מלכותיים ואצילים, או בפשטות – לילידי מזל אריה. בקיצור - מתאים לכם בן זוג גאה, אציל, מלכותי, ומנהיג. אחד שמקרין ביטחון עצמי ונחרצות. בולט ומרשים על רקע סביבתו. אתם תשמחו להתנסות בפגישה עיוורת ותמיד תחפשו את הלא שגרתי: קליק מהמם במיוחד צפוי לכם עם טיפוסים שנונים וכריזמאטיים. 

ומה בנוגע ל- "לוק" שלכם? הלבוש המתאים לכם הוא משהו ייחודי ואפילו זרוק קצת, כזה שאין לאף אחד.

הורוסקופ יומי מזל דלי
הורוסקופ שבועי - תחזית שבועית מזל דלי
הורוסקופ חודשי - תחזית חודשית מזל דלי

 

איך דלי חושב ומדבר? חשיבה מקורית, חריגה, חדשנית ויוצאת דופן. מחפש ריגושים ואין מצב שיסכים עם רעיונות שגרתיים. דברן מוכשר. בוחר מילים מדהימות שמקפיצות את השומעים.

מה יעשו דליים משועממים? בטח ימציאו משהו "מעופף" שלא מהעולם הזה. משחקים אטרפיים שלא עלו בראשו של איש. הם לא זקוקים למרחבים, אצלם הכול בראש. אגב, מה בנוגע לעיצוב איזה אתר באינטרנט.

איך כדאי להתחיל עם דליים? לפנות אליהם כשהם הכי לא מוכנים. לתת להם להרגיש שבחברתכם צפויים להם אחלה קטעים מוטרפים ומקוריים.

מה עושה טוב לדליים? מקום מוטרף שרק עכשיו גילו אותו. מוסיקה מהפנטת שתשאיר את כולם עם פה פעור. ריקודים בקצב שלא הומצא עדיין, ונשנושים שלא מהעולם הזה. 

מה עושה דלי מאוהב: דלי מאוהב מבצע מהלך מוטרף, מהמם ומקורי עד שהצד השני מתעלף מרוב התרגשות.

מה קורה כשדלי מקנא: זה לא שהוא מתפוצץ מקנאה, אבל היה רוצה להבין מה בדיוק יש למי שגזל את אהבתו, שאין לו עצמו: שמח לשמוע שלא מדובר ביתרון שכלי או משהו כזה. 

האם דלי הוא רגשן או הגיוני? לא צפוי. מהמם ומקורי. חריג ויוצא דופן. תגידו לו רגש, אז הוא ילך על ההיגיון. תגידו לו היגיון, אז הוא ילך על הרגש.

איזו מתנה מזכירה את מזל דלי: למי שמרגיש שהוא לא מספיק מיוחד, נביא אבן מזל ששמה אחלמה או מתנות בגוונים של טורקיז [לא אבן, אלא צבע] האופייניות למקוריותו של מזל דלי.

מזל דלי בקלפים: מיוצג ע"י קלף ששמו מלכה עלה ובקלפי הטארוט הוא מיוצג ע"י מלכת החרבות: הקלף מייצג אהבות מדהימות ולא שגרתיות.

איך דליים הולכים עם סקסואליות? או הו. הכול פתוח ושום דבר אינו צפוי מראש: תמיד יחפשו את הסגנון המקורי, השונה, החריג ויוצא הדופן. את הסגנון המיסיונרי הם נטשו מייד לאחר הפעם הראשונה. משוכנעים שהמיטה היא מקום חלומי כדי להמציא בו את הגלגל מחדש. מומלץ לחובבי האטרף. 

קצת על אסטרולוגיה של מזל דלי: הבית האחד עשר במפה האסטרולוגית נשלט על ידי מזל דלי ומייצג פעילות למען החברה והקהילה. מזל דלי מושפע מן המזלות תאומים ומאזניים, כמו גם מן הכוכבים מרקורי ונוגה. המזל עצמו שייך ליסוד האוויר ונשלט על ידי כוכב אוראנוס העמוס במקוריות, תבונה, שנינות, אינטליגנציה גבוהה, חזון וברק.

איך דלי פותר בעיות? דלי אמיתי מתמודד עם בעיות בגישה מקורית ותמיד בסגנון אישי ולא שגרתי: בדרך כלל הוא נהנה מן העימות.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


4646 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל דלי במיטה, מזל דלי נקבה במיטה, מזל דלי במיטה זכר, בת מזל דלי במיטה, בן מזל דלי במיטה, אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגית יומית, אסטרולוגיה, מזל דלי ותאומים, מזל דלי ומזל אריה, הורוסקופ, מזל דלי, מזל דלי גבר, מזל דלי נקבה, מזל דלי תאריכים, מזל דלי שבועי, מזל דלי הורוסקופ, מזל דלי תכונות, מזל דלי היום, מזל דלי באנגלית, מזל דלי יומי, מזל דלי הורוסקופ יומי, תחזית שבועית למזל דלי, מזל דלי לפי הקבלה, איך לכבוש את מזל דלי, בת מזל דלי, מזל דלי באהבה, מזל דלי תחזית יומית, מזל דלי אישה, מזל דלי מחר, מזל דלי זכר, מזל דלי תחזית חודשית, מזל דלי הורוסקופ שבועי, בן מזל דלי, מזל דלי השבוע, מזל דלי גבר תכונות, מזל דלי תכונות שליליות, מזל דלי מאפיינים, מזל דלי ואריה, מזל דלי התאמה, מזל דלי אופי, מזל דלי וקשת, מזל דלי אסטרולוגיה, מזל דלי גבר במיטה, מזל דלי עם דלי, מזל דלי ניתוח אופי, מזל דלי גבר באהבה, מזל דלי ומזל עקרב, מזל דלי זוגיות, מזל דלי גבר אופי, מזל דלי פרופיל, מזל דלי גבר בזוגיות, מזל דלי נקבה על פי הקבלה, מזל דלי אהבה

תן ציון למאמר זה

0