ראשי | מזלות | מזל דגים

מזל דגים

מזל דגים מזל דגים

הכל על מזל דגים: תאריכים, התאמה, תכונות, הורוסקופ יומי, אהבה, מה עושה להם טוב ואיך כובשים אותם במיטה

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

הכל על מזל דגים: תאריכים, התאמה, תכונות, הורוסקופ יומי, אהבה, מה עושה להם טוב ואיך כובשים אותם במיטה

שמש במזל דגים: מעניקה נטייה לאמנות, יצירתיות, פגיעות, רגשנות, רגישות ביישנות, מופנמות, רומנטיות, צורך תמידי באהבה, סחף רגשי לחופים אבודים.

איך מזל דגים מסתדר עם דגים אחר: צפוי רומן רומנטי, אוהב, מופנם, רגיש, ביישני, לוהט ונסחף: בהחלט משהו ששני בני הזוג היו זקוקים לו.

נו דגים, אז למי אתם הכי מתאימים? אתם הכי מתאימים למחזרים שנונים, מאורגנים, מסודרים ומשעשעים, או בפשטות – לילידי מזל בתולה. בקיצור - מתאים לכם בן זוג מסודר, מאורגן ומעשי, כזה שהולך עם ההיגיון ואינו מרשה לרגשותיו לסחוף אותו. באהבה ובזוגיות אין אין עליכם, אז חוץ מן ה"בתולות" צפויים לכם קטעים רומנטיים מדהימים גם עם ילידי מזלות האדמה שור וגדי.

ומה בנוגע ל- "לוק" שלכם? הלבוש המתאים לכם הוא משהו בסטייל חם ורומנטי, כזה של יום שישי.

הורוסקופ יומי מזל דגים
הורוסקופ שבועי - תחזית שבועית מזל דגים
הורוסקופ חודשי - תחזית חודשית מזל דגים

 

איך דגים חושב ומדבר? חשיבה רומנטית, יצירתית, רגשנית וסוחפת: מחפש אהבה, כמו גם תחומים המאפשרים ביטוי אמנותי. בעל סגנון דיבור רגשן וחולמני. מעניק סטייל רומנטי גם למילים הפשוטות ביותר.

מה יעשו דגים משועממים? אחלה הזדמנות לשחרר לחלל את אחד מתוך המון כישרונות אומנותיים שחבויים בהם. גם "בישול" איזה רומן קטן, הולך איתם טוב. לא חייבים לשוטט, אפשר בטלפון. 

איך כדאי להתחיל עם דגים? בסגנון רומנטי, רך, עדין ומשתפך. רצוי להביא פרח. לתת להם להרגיש שבחברתכם צפוי להם רומן אהבה מהסרטים.

מה עושה טוב לדגים? הרבה אהבה. חלומות על נסיך מארץ רחוקה. מבטים שרק מלהסתכל עליהם אפשר להתעלף. ריגושים שלוקחים את הבן-אדם למקומות שאין להם שם.

מה עושה דגים מאוהב: דגים מאוהב משגר מבטים מתעלפים כלפי הצד השני עד שאין איש בסביבה שלא הבחין בהם.

מה קורה כשדגים מקנא: בטח שמקנא, ועוד איך. יש לו גם את כל הסיבות לכך, אחרי שהשקיע בקשר הזה את הלב והנשמה: בכלל, זה ממש לא הוגן לעשות לו את זה.

האם דגים הוא רגשן או הגיוני? נסיך הרגשנים. אלוף הרגש. נסחף באהבותיו. מלך האהבה. לוקח ללב. ביישן ומופנם. נהנה להפליג על גלי רגשותיו.

איזו מתנה מזכירה את מזל דגים: למי שחסרה אהבה, נביא אבן מזל ששמה אקוואמרין או מתנות בגוונים ירוקים, המייצגות את נטיותיו הרומנטיות של מזל דגים.

מזל דגים בקלפים: מיוצג ע"י קלף ששמו נסיך לב ובקלפי הטארוט הוא מיוצג ע"י נסיך הגביעים: הקלף מייצג אהבות טהורות וכנות.

איך דגים הולכים עם סקסואליות? כמו טנגו ספרדי לוהט בו בן - הזוג קורא כל זיק בעיניכם, ומוכן לתמרן את עצמו בקצב שלכם. רק המחשבה על זה, כבר מסחררת אותם וגורמת להם להיסחף אל מקומות שאפילו מלאכים אינם מעיזים להתקרב אליהם. בני זוג מושלמים עבור אלה שאוהבים להוביל. 

קצת על אסטרולוגיה של מזל דגים: הבית השניים עשר במפה האסטרולוגית נשלט על ידי מזל דגים ומייצג נטיות אמנותיות. מזל דגים מושפע מן המזלות סרטן ועקרב, כמו גם מן הירח וכוכב פלוטו. המזל עצמו שייך ליסוד המים ונשלט על ידי כוכב נפטון הקרוי על שמו של אל הים, ומקרין רגשנות, יצירתיות, מופנמות, דמיון ואהבה.

איך דגים פותר בעיות? דגים אמיתי לא הולך טוב עם בעיות: בעצם, הוא ממש לא סובל אותן ומשום כך הוא משתדל לחמוק מהן.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


4044 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל דגים במיטה, מזל דגים נקבה במיטה, מזל דגים זכר במיטה, בת מזל דגים במיטה, בן מזל דגים במיטה, אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגית יומית, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל דגים ומזל עקרב, מזל עקרב ומזל דגים, מזל דגים, מזל דגים נקבה, מזל דגים זכר, מזל דגים תאריכים, מזל דגים הורוסקופ, מזל דגים תכונות, מזל דגים באנגלית, מזל דגים אסטרולוגיה, בת מזל דגים, מזל דגים גבר, מזל דגים יומי, מזל דגים זוגיות, מזל דגים השבוע, מזל דגים מחר, מזל דגים שבועי, מזל דגים תחזית שבועית, מזל דגים אישה, מזל דגים לפי הקבלה, מזל דגים נקבה אופי, מזל דגים באהבה, מזל דגים זכר אהבה, בן מזל דגים, מזל דגים אופי, מזל דגים התאמה, מזל דגים של היום, איך לגרום למזל דגים להתאהב, מזל דגים ואריה, מזל דגים מאפיינים, מזל דגים ועקרב, מזל דגים וסרטן, מזל דגים ותאומים, מזל דגים תחזית, מזל דגים אהבה, מזל דגים פרופיל, מזל דגים וגדי, מזל דגים ומזל אריה, מזל דגים ומאזניים, מזל סרטן ודגים, מזל דגים וטלה, מזל דגים הורוסקופ חודשי, מזל דגים הורוסקופ שבועי, מזל דגים נקבה זוגיות

תן ציון למאמר זה

0