ראשי | מיסטיקה | פותחים בקפה

פותחים בקפה

פותחים בקפה פותחים בקפה

לא תאמינו, אבל אתם הולכים ללמוד איך לנבא את העתיד בעזרת ספל קפה, שבשפת המקצוענים קוראים לזה - לפתוח בקפה.

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

רוצים לפתוח בקפה כמו מיסטיקנים ידועים? מדריך לפתיחה בקפה

לפני הכול יש להכין ספל קפה שחור, חם, מהביל, חזק ולצקת אותו אל ספל חרס לבן (לא זכוכית) בעל ידית. זה בשביל שאם ה-'פתיחה' לא תהיה מי יודע מה, אז לפחות תיהנו מספל קפה אמיתי. 

יש ללגום את המשקה באיטיות, בפוזה של  'אף אחד לא רודף אחריכם '. אחר-כך, כאשר אתם רוויים ובתחתית הספל נותר משקע חום וסמיך- גלגלו וסובבו אותו שלוש פעמים נגד כיוון השעון, טיפה באלכסון -  כן, ככה -  כשאתם מכוונים את הנוזל כך שהוא ירטיב את דפנות הספל עד לשפתו. 

כעת הפכו במהירות את הספל, כשפניו מטה אל התחתית (אל תגידו לנו שלא הצטיידתם בתחתית ! )  ספרו בלב עד שבע ( למה ? מסורת !) הקישו עם אצבע האמה על תחתית הספל - סגולה למזל ולברכה -  והפכו חזרה את הספל כאשר הידית פונה אליכם.

 

 

 

עכשיו שימו לב ככה טוב – טוב: הדפנות הפנימיות של הספל הן מעין שעון זמן עגול, וזה אומר ש- הצורות שמופיעות משמאל לידית מתייחסות לאירועים  שהתרחשו בעבר, ואילו הצורות שמופיעות מימין לידית מתייחסות לאירועים  שיתרחשו בעתיד. קרקעית הספל נחשבת לאזור מנחוס חסר מזל (טפו –טפו –טפו , חמסה – חמסה - חמסה שלא נדע מהדברים האלה) והצורות שמופיעות עליה, יותר טוב שלא יופיעו. 

עכשיו תקשיבו למה שאנחנו הולכים להגיד, ושאף אחד לא יספר לכם סיפורים: מרגע זה ואילך אתם חופשיים להעניק דרור לדמיונכם ולהפליג אל עולמות נידחים ונשגבים. 

יש מצב שאתם זוכרים איך, כשהייתם קטנים, נהגתם להביט בעננים ולדמיין  צורות כמו: כבש… סוס… איש עם כלב… נכון ?

בטח שנכון. אז אותו דבר בדיוק אתם הולכים לעשות עם הקפה ועם הצורות שנחרטו במשקע החום- בוצי. צריך להתבונן אל תוך המשקע וללחוץ על כפתורי הדמיון…   הנה פיל… הנה אוניה… הנה רכבת…וזה כל הסיפור. 

רק מה ? חובה להחליט מראש מה פירושה של  כל צורה וצורה. רצוי שתקבעו לעצמכם כשלושים צורות יסוד, עם פירושים ואפשרויות, הנה כמה דוגמאות:

ספינת מפרש נושאת עימה בשורות ממוזלות.

ליצן פוזל אל מערכת יחסים בוגדנית.

עלה תלתן מביא עימו מזל בהימורים ומזל בכלל. 

הינומה מבשרת על מדרגות הרבנות. 

עכביש טווה קורים של בגידות ופלירטים הרפתקניים.

חותם או חותמת מייצגים את מוסדות השלטון. 

קלף מצביע על פגישה עיוורת וכמוהו גם רטייה. 

עגלה תעמיס עליכם קשיים ועבודה סזיפית … וכך הלאה והלאה, כיד הדמיון הטובה. 

האמינו לנו, אף אחד לא עושה את זה אחרת או יותר טוב מכם. כעת, כשיש ברשותכם כשלושים צורות בסיסיות שהגיתם ואימצתם לעצמכם, כל שנותר לכם הוא פשוט  'לפתוח בקפה'.

אז.... אם -  למשל - אתם מתבוננים ורואים  שמשמאל לידית הספל מופיע ליצן ולימינו צץ עכביש – פירוש הדבר הוא שבעברו של האיש קיימת פרשייה בוגדנית (ליצן) כמו גם פלירטים הרפתקניים (עכביש). 

ואם מימין לידית הספל מופיעה ספינת מפרש ולימינה הינומה, ומימין להינומה צצה חותמת – פירוש הדבר הוא כי ידיעות ממוזלות (ספינת מפרש) מבשרות על חתונה (הינומה) שתתקיים ברבנות (חותמת).

מה שחשוב בסיפור הזה הוא לא לעשות עניין ולא לנהוג בקשיחות עם הקפה ועם הלקוח, אלא להרגיש טובים ונינוחים, לסכם עם עצמכם מראש על צורות בסיסיות שאסור לשנות את משמעותן תוך כדי הקריאה, להניח לדמיון לעבוד במלוא הקיטור ופשוט לשחק אותה. 

אז…  פעמיים קפה, בבקשה !

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


4557 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

פותחת בקפה, קוראת בקפה מומלצת, קוראת בקפה יבנה, קוראת בקפה באר שבע, קוראת בקפה מומלצת בבאר שבע, קוראת בקפה מומלצת בראשון לציון, קוראת בקפה אשדוד, פותחת בקפה רמת גן, פותחת בקפה יפו, פותחת בקפה מומלצת, קוראת בקפה נתניה, קוראת בקפה רמת גן, קוראת בקפה תל אביב, קוראת בקפה טבריה, קוראת בקפה מאשדוד, קוראת בקפה מאשקלון, קוראת בקפה זכרון יעקב, קוראת בקפה טירת הכרמל, קוראת בקפה למסיבת רווקות, קוראת בקפה מדהימה, קוראת בקפה לוד, קוראת בקפה טובה, קוראת בקפה חולון, קוראת בקפה קרית מוצקין, קוראת בקפה ראש העין, קוראת בקפה קרית גת, קוראת בקפה קריות, קוראת בקפה ראשון לציון, קוראת בקפה רחובות, קוראת בקפה שרה מיפו טלפון, קוראת בקפה של הסלבס, קוראת בקפה מנהריה, קוראת בקפה מומלצת ברמת גן, קוראת בקפה מטבריה, קוראת בקפה עפולה, קוראת בקפה מפורסמת

תן ציון למאמר זה

5.00