ראשי | נומרולוגיה | נומרולוגיה לפי תאריך לידה

נומרולוגיה לפי תאריך לידה

נומרולוגיה לפי תאריך לידה נומרולוגיה לפי תאריך לידה

מה אומר תאריך הלידה שלך לפי הנומרולוגיה?

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

נומרולוגיה לפי תאריך הלידה

נומרולוגיה היא שיטה המאפשרת לנתח תכונות ואופי על פי האותיות המופיעות בשמו של אדם. כל אדם. נהוג להשתמש בשם הלידה המלא, פרטי ומשפחה. אם לאדם כלשהו יש מספר שמות, נהוג להשתמש בכולם. לדוגמה: אם שמו של אדם הוא יצחק אבשלום שגיב הכוהן, הרי שייעשה שימוש בכל ארבעת שמותיו. שימו לב, לא בשם הנוכחי אלא בשם הלידה. אם מקור השם הוא בשפה לועזית כלשהי, יש לתרגמו לשפת הקודש.

בנוסף לניתוח אופי וכישורים הנומרולוגיה נוהגת להצביע בפני האדם על מה שמכונה בשם "נתיב הגורל": תחת כותרת זו הנומרולוגיה וגם נומרולוגיה קבלית מתכוונת ליכולות שעל האדם לצבור בחייו הנוכחיים כדי להכשיר עצמו לחייו העתידיים, כלומר: לגלגול הבא שלו.

 

מחשבון נומרולוגיה

המספר המייצג את נתיב הגורל מתקבל כתוצאה מחיבור כל ספרות תאריך הלידה המלא, לדוגמה: אם תאריך הלידה הוא 5.6.1975 הרי שנחבר 5 ועוד 6 ועוד 1 ועוד 9 ועוד 7 ועוד 5 ונקבל את המספר הדו-ספרתי 33. עתה נהפוך מספר זה למספר חד-ספרתי ונחבר 3 ועוד 3 ונקבל את המספר החד-ספרתי 6. מכאן עולה כי המספר המייצג את "נתיב הגורל" של אדם שתאריך לידתו הוא 5.6.1975 הינו 6. [אגב, אין צורך לחבר את ספרות ה 9: תוכלו פשוט למחוק אותן מכיוון שמחיקתן לא תשפיע על התוצאה הסופית. נסו והיווכחו].

כדי למצוא את המספר המייצג את "נתיב הגורל" שלכם, רשמו את תאריך הלידה המלא שלכם וחברו את המספרים עד לקבלת תוצאה כלשהי. אם התוצאה שהתקבלה היא בת יותר מאשר ספרה אחת [כלומר, תוצאה דו או תלת ספרתית], חברו את ספרותיה זו לזו עד לקבלת מספר חד-ספרתי. מספר זה מייצג את נתיב הגורל שלכם.

אם אתם מתבוננים בתכונותיו של המספר המייצג את נתיב הגורל שלכם, אך לא ממש מתחברים עם תכונות אלו, כדאי  שתדעו כי דווקא התכונות הללו עשויות להפוך את כניסתכם אל גלגולכם הבא ל"חלקה" יותר ומוצלחת. במקביל, הימנעות והפניית עורף ליכולות אלו, עלולות להפוך את החוויה העתידית לקשה יותר וטראומטית. שיהיה לכם רק טוב. מזל והצלחה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1838 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

נומרולוגיה קבלית, נומרולוגיה, נומרולוגיה שמות, נומרולוגיה תאריך לידה, נומרולוגיה התאמה זוגית, נומרולוגיה לפי שם, נומרולוגיה לפי תאריך לידה, נומרולוגיה מספר 9, נומרולוגיה מחשבון, נומרולוגיה מספר 7, נומרולוגיה מספר 8, נומרולוגיה מספר 3, נומרולוגיה מספר 1, נומרולוגיה מספר 4, נומרולוגיה מספר 5, נומרולוגיה קבלית מחשבון, נומרולוגיה מספר 6, נומרולוגיה מספר 2, נומרולוגיה שמות ותאריכי לידה, שנה 5 נומרולוגיה, נומרולוגיה התאמה זוגית לפי תאריך לידה, נומרולוגיה קבלית לפי שם, נומרולוגיה זוגית, נומרולוגיה מספרים, נומרולוגיה יומית, שנה 2 נומרולוגיה, נומרולוגיה תאריך לידה ושם, חישוב נומרולוגיה לפי תאריך לידה, נומרולוגיה מספר בית, נומרולוגיה תאריך לידה התאמה זוגית, נומרולוגיה זוגיות, נומרולוגיה קבלית מספר 9, 8 בנומרולוגיה

תן ציון למאמר זה

0