ראשי | נומרולוגיה | נומרולוגיה קבלית - מספר נתיב הגורל

נומרולוגיה קבלית - מספר נתיב הגורל

נומרולוגיה קבלית - מהו מספר נתיב הגורל שלך לפי נומרולוגיה מערבית ונומרולוגיה קבלית

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

נומרולוגיה היא שיטה המאפשרת לנתח תכונות ואופי על פי האותיות המופיעות בשמו של אדם. כל אדם. נהוג להשתמש בשם הלידה המלא, פרטי ומשפחה. אם לאדם כלשהו יש מספר שמות, נהוג להשתמש בכולם. לדוגמה: אם שמו של אדם הוא יצחק אבשלום שגיב הכוהן, הרי שייעשה שימוש בכל ארבעת שמותיו. שימו לב, לא בשם הנוכחי אלא בשם הלידה. אם מקור השם הוא בשפה לועזית כלשהי, יש לתרגמו לשפת הקודש.

 

אם אתם מתבוננים בתכונותיו של המספר המייצג את נתיב הגורל שלכם, אך לא ממש מתחברים עם תכונות אלו, כדאי  שתדעו כי דווקא התכונות הללו עשויות להפוך את כניסתכם אל גלגולכם הבא ל"חלקה" יותר ומוצלחת. במקביל, הימנעות והפניית עורף ליכולות אלו, עלולות להפוך את החוויה העתידית לקשה יותר וטראומטית. שיהיה לכם רק טוב. מזל והצלחה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1500 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

נומרולוגיה קבלית, נומרולוגיה, נומרולוגיה שמות, נומרולוגיה תאריך לידה, נומרולוגיה שנה אישית, 3 בנומרולוגיה, נומרולוגיה לפי שם ותאריך לידה, שנה 8 בנומרולוגיה, נומרולוגיה קבלית חינם, נומרולוגיה חינם, נומרולוגיה קבלית מספר 8, נומרולוגיה קבלית מספר 1, נומרולוגיה התאמה, נומרולוגיה קבלית וכוח האותיות, נומרולוגיה מספר 11, נומרולוגיה לפי תאריך לידה ושם, נומרולוגיה אישית, נומרולוגיה מספר 9 זוגיות, נומרולוגיה מספר 5 התאמה, נומרולוגיה של השם, נומרולוגיה אותיות, נומרולוגיה קבלית זוגיות, נומרולוגיה אירוטית, נומרולוגיה קבלית מספר 2, נומרולוגיה ביהדות, נומרולוגיה בירושלים, נומרולוגיה בית מספר 7, נומרולוגיה קבלית תאריך לידה, נומרולוגיה קבלית מספר 7, נומרולוגיה של בתים, נומרולוגיה קבלית התאמה זוגית, נומרולוגיה שמות התאמה זוגית

תן ציון למאמר זה

0