ראשי | נומרולוגיה | נומרולוגיה מספר 1

נומרולוגיה מספר 1

נומרולוגיה מספר 1 נומרולוגיה מספר 1

מהי משמעות המספר 1 בנומרולוגיה - אהבה, זוגיות, פרנסה וחיזוי העתיד

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

נומרולוגיה מספר 1: המספר 1 על פי תאריך הלידה המלא

המספר 1 בנומרולוגיה הוא ראש וראשון לכל המספרים. אדם אשר מספר זה מייצג את נתיב גורלו, האנרגיה שלו צריכה להזכיר את שאגתו המלכותית של מזל אריה. הוא חייב לרכוש תכונות של אישיות עצמאית שאינה מכירה גבולות או מגבלות. עוצמתו חייבת להיות שוצפת וקוצפת מפלים של דינאמיות ודרמטיות. הוא חייב להציב עצמו במרכז הבמה ותחת אור הזרקורים. אל יחשוש מלצאת  אל מלחמותיו כשהוא רכוב על סוס אבירים, מביס את אויביו [אך אינו שוכח לנהוג בהם בהגינות ובנדיבות]. הוא חייב להפוך להיות הנחשון המסתער לפני המחנה, כאשר אומץ ליבו הוא מעין תמרור לכל הנוהים אחריו. אסור שמנהיגותו תהיה מוטלת בספק מול יריביו ומתחריו. הוא חייב ללמד עצמו כיצד לצוות ולהרעים בקולו, ורק השמיים יהיו הגבול לשאיפותיו. הוא חייב לרכוש מומחיות שתאפשר לו  ליטול לידיו ארגונים כושלים או מסגרות צולעות, להשקיע בהם ולהופכם לפאר היצירה.
מחשבון נומרולוגיה לפי תאריך לידה

 

כדי להשיג את מטרותיו אסור לו להסס מלהישיר מבט אל הממונים עליו, כמו גם אל הסרים למרותו. אם כך יעשה הרי שהסובבים אותו יידבקו בהתלהבותו, וזאת גם אם לא יסכימו לעקרונותיו. המטרה תקדש עבורו את האמצעים, והמבחן היחיד שיהיה מוכן לעמוד בו הוא: מבחן התוצאה. 

המילה "כריזמה" תהפוך להיות שמו השני. גם בשעות משבר או צרה, הוא יחנך את עצמו לנווט את דרכו מבלי להפגין סימני חולשה. הוא חייב לרכוש יכולת מנהיגות שתיסחף  בעקבותיו אנשים בעלי עוצמה אשר יהיו מוכנים להניח לו להיות נותן הטון והמושך בחוטים. במקביל, הוא ישים אל ליבו כי אין מדובר בתכונותיו של בריון הנהנה מעימותים ומהתגוששויות, אלא במנהיג הנותן דוגמה אישית ומחנכת לפקודיו.

אהבתו תהיה בסגנון של בילויים ושעשועים, ואת שעות הפנאי יעדיף להעביר במקומות יוקרתיים ובעלי ניחוח מלכותי. גם אם לא יהיה מצוייד בהשכלה פורמאלית, הרי שתמיד ישאף לפלס את נתיבו אל ראש הפירמידה. אם כך יעשה, יצליח.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


2005 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

נומרולוגיה קבלית, נומרולוגיה, נומרולוגיה שמות, נומרולוגיה מספר 9, נומרולוגיה מחשבון, נומרולוגיה מספר 7, נומרולוגיה מספר 8, נומרולוגיה מספר 3, נומרולוגיה מספר 1, נומרולוגיה מספר 4, נומרולוגיה מספר 5, נומרולוגיה מספר 6, נומרולוגיה מספר 2, נומרולוגיה מספר 11, נומרולוגיה זוגית לפי תאריך לידה, נומרולוגיה יום הלידה, נומרולוגיה יומית חינם, נומרולוגיה מספר 8 התאמה, נומרולוגיה יהודית, נומרולוגיה מעשית, נומרולוגיה חישוב שנה אישית, נומרולוגיה מספר 6 התאמה, נומרולוגיה מספר 4 התאמה, נומרולוגיה לפי תאריך עברי, נומרולוגיה לפי תאריך לידה עברי, נומרולוגיה לפי תאריך לידה חינם, נומרולוגיה לפי הקבלה

תן ציון למאמר זה

0