ראשי | נומרולוגיה | נומרולוגיה מספר 2

נומרולוגיה מספר 2

נומרולוגיה מספר 2 נומרולוגיה מספר 2

מהי משמעות המספר 2 בנומרולוגיה - אהבה, זוגיות, פרנסה וחיזוי העתיד

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

נומרולוגיה מספר 2: המספר 2 על פי תאריך הלידה המלא

אדם אשר המספר 2 מייצג את נתיב גורלו, צריך לרכוש לעצמו את רכותו ועדינותו של מזל סרטן. הוא חייב להתחבר עם פן נשי, ענוג, זורם ומשתפך שממילא קיים בנבכי נפשו. החושניות שלו חייבת לפנות אל הקן החמים של בית ומשפחה. הוא חייב להציב לנגד עיניו את הדמות המסמלת תרנגולת הדוגרת על אפרוחיה. יחד עם כל האנרגיה הרגשית שיצבור, הוא צריך להיות עטוף בהמון חסד ורחמים כדי למצוא את דרכו בחיים.

 

מחשבון נומרולוגיה לפי תאריך לידה

מי שנתיב הגורל שלו הוא 2, צריך ללמוד כיצד להרעיף טונות של חום ואהבה. צריך ללמוד כיצד לפנק מבלי להתבייש. אל יחשוש להקים סביבו חומות בצורות אשר תעזורנה לו להפליג בים החיים מבלי להיפגע. אל יתבייש לחפש לעצמו שותף או לפחות כתף שאפשר להישען עליה. אל יימנע ממצבים בהם ימצא את עצמו מוצף בים של אהבה. לעולם ימשיך לתור אחר שיקויים שעשויים לרפא זוגיות במשבר. טוב יעשה אם ישקע בתוך מדיטציה ויעלה בדמיונו נופים של חופים הנושמים למקצב השקיעה.

מי שנתיב הגורל מבוטא על ידי הספרה 2 יאהב את השמחה, אך ימצא את היופי גם בעצב. נפשו תעקוב ותלך שבי אחרי לילותיו של ירח מלא. אהבתו לא תדע גבולות או מגבלות. אל יחשוש [כשצריך] לבטל את אישיותו מפניו של בן הזוג. ילמד את עצמו כיצד להתפשר עם עקרונותיו שלו, ובלבד שלא לפגוע במערכת יחסים המתנהלת על בסיס רגשי. יהיה חייב ללמוד להעריך את האהבה כאילו היתה סם חיים הזורם בגופו, הלשד שבעצמותיו. לעולם יהיה חביב, מקסים, חינני, נעים והרמוני. יהיה נכון להקריב את כל אשר לו למען רווחתו ושלומו של הפרטנר שלו. ילמד את עצמו כיצד לגלות רגישות לצרכי הזולת, ולהיות ניחן בסבלנות כדי לספק צרכים אלה.

הסובבים אותו יוכלו למצוא אצלו איזו מילה טובה, קריצה, מגע, מבט.לעולם יהיה מוכן לקטוף את הירח למען קרוביו ובני משפחתו. אדם אשר ניחן בתכונות אלו, ממילא יתקשה להכחידן – ואילו אדם שניחן בתכונות המנוגדות לתכונות הללו, ממילא כדאי לו לאמץ ולו חלק מהן. אם כך יעשה, יצליח. מזל וברכה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


2258 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

נומרולוגיה קבלית, נומרולוגיה, נומרולוגיה מספר 9, נומרולוגיה מספר 7, נומרולוגיה מספר 8, נומרולוגיה מספר 3, נומרולוגיה מספר 1, נומרולוגיה מספר 4, נומרולוגיה מספר 5, נומרולוגיה קבלית מחשבון, נומרולוגיה מספר 6, נומרולוגיה מספר 2, נומרולוגיה שמות ותאריכי לידה, שנה 5 נומרולוגיה, נומרולוגיה התאמה זוגית לפי תאריך לידה, נומרולוגיה קבלית לפי שם, נומרולוגיה זוגית, נומרולוגיה מספרים, נומרולוגיה יומית, שנה 2 נומרולוגיה, נומרולוגיה תאריך לידה ושם, נומרולוגיה תאריך לידה התאמה זוגית, נומרולוגיה לפי שמות, נומרולוגיה ניתוח שמות, נומרולוגיה ואסטרולוגיה, נומרולוגיה התאמה זוגית מחשבון, נומרולוגיה התאמה זוגית לפי שמות, נומרולוגיה על פי הקבלה, נומרולוגיה וזוגיות, נומרולוגיה סינית, נומרולוגיה חישוב, נומרולוגיה אונליין, נומרולוגיה ותקשור, נומרולוגיה וקבלה, נומרולוגיה דירה מספר 7, נומרולוגיה קבלית מספר 5, הספרה 3 בנומרולוגיה, נומרולוגיה שנה אישית 9, נומרולוגיה שנה אישית 5, מחשבון נומרולוגי לפי תאריך לידה

תן ציון למאמר זה

0