ראשי | נומרולוגיה | נומרולוגיה מספר 3

נומרולוגיה מספר 3

נומרולוגיה מספר 3 נומרולוגיה מספר 3

מהי משמעות המספר 3 בנומרולוגיה - אהבה, זוגיות, פרנסה וחיזוי העתיד

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

נומרולוגיה מספר 3: המספר 3 על פי תאריך הלידה המלא
אדם שהמספר 3 מייצג אותו חייב להפוך להיות למעין רוח בין עצי היער ולהזכיר באופיו את תכונותיו של מזל קשת. הוא חייב לסגל לעצמו תכונות של הרפתקן הבז לסכנות ומתקרב אל מקומות שגם מלאכים נשמרים מפניהם. טוב יעשה אם ייצא לנדודיו כשרוח שורקת בשערותיו, תרמילו על גבו ומקלו בידו. בליבו תתנגן נעימה אשר תשאב את השראתה מעולמות נשגבים של דמיון ויצירה. אם כך יעשה הרי שמעל לראשו תחוג פייה אשר תשפוך עליו רסיסי זהב של מזל ותחלץ אותו מכל רע. הוא יילמד כיצד להביע את עצמו בכל דרך אפשרית ותמיד יקסים את שומעיו.

 

מחשבון נומרולוגיה לפי תאריך לידה

אנשים ילכו שבי אחר רעיונותיו, ויותר מכך הם יימשכו אל הדרך בה הוא יציג אותם. גם אם יהיה נדמה כי מבטו מרחף לו אי-שם בעולמות עליונים, הרי  שכחלוף זמן הוא ישפיל את מבטו ויתרגם את חזיונותיו למונחים מעשיים וגשמיים. הוא חייב ללמוד כיצד להיות נינוח ורגוע בחברת הסובבים אותו, ממש כמו בתוך המון סואן, ממש כמו בהיותו לבדו בבדידות זוהרת. אם כך יעשה, הרי שמבטיו יסרקו את היקום במעין זיק שובבי שיוסיף לו נופך של קסם נעורים וסקרנות ילדותית. מפלי האנרגיה החושנית שיתחילו להציף אותו, יבצעו סובלימציה ויהפכו בידיו לאנרגיה של הילינג וריפוי.

אם כך יעשה, הרי שעולמות עליונים יעניקו לו כושר חשיבה וניתוח שלא מהעולם הזה. אל יחשוש ממצבים לפיהם ידביקו לו תווית של סוליסט חסר פשרות. את השכלתו הוא ירכוש מן האוויר, פשוטו כמשמעו: יקלוט מידע, יעבדו במוחו החד והמושחז – וינצרו בזיכרונו. 

בכל מה שנוגע לזוגיות הוא ילמד כיצד להיות מאהב מרטיט ומפעים, אך לא יוותר על החופש האישי שלו. לעולם ועד יזכור כי זוגיות אינה כבלים, אלא חברות מפעימה הנמשכת לנצח. אדם שתכונות אלו חקוקות בנפשו, ממילא לא יוכל להכחידן – ואילו מי שאינו ניחן בהן, טוב יעשה אם יאמץ לעצמו ולו את מקצתן.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1712 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

נומרולוגיה, נומרולוגיה מספר 8, נומרולוגיה מספר 3, נומרולוגיה מספר 1, נומרולוגיה מספר 5, נומרולוגיה קבלית מחשבון, נומרולוגיה מספר 6, נומרולוגיה מספר 2, נומרולוגיה שמות ותאריכי לידה, שנה 5 נומרולוגיה, נומרולוגיה התאמה זוגית לפי תאריך לידה, נומרולוגיה קבלית לפי שם, נומרולוגיה זוגית, נומרולוגיה מספרים, נומרולוגיה יומית, שנה 2 נומרולוגיה, נומרולוגיה תאריך לידה ושם, חישוב נומרולוגיה לפי תאריך לידה, בית מספר 9 נומרולוגיה, נומרולוגיה 11, נומרולוגיה תחזית, נומרולוגיה תחזית שנתית, נומרולוגיה תאריך לידה חינם, נומרולוגיה שנה 7, בית מספר 5 נומרולוגיה, נומרולוגיה אהבה, שנה 7 נומרולוגיה, שנה 4 נומרולוגיה, שנה 6 נומרולוגיה, שנה 3 נומרולוגיה, נומרולוגיה און ליין, נומרולוגיה ניתוח אופי, קלפי טארוט נומרולוגיה, מחשבון נומרולוגיה תאריך לידה חינם, מחשבון נומרולוגי לפי תאריך לידה

תן ציון למאמר זה

0