ראשי | נומרולוגיה | נומרולוגיה מספר 4

נומרולוגיה מספר 4

נומרולוגיה מספר 4 נומרולוגיה מספר 4

מהי משמעות המספר 4 בנומרולוגיה - אהבה, זוגיות, פרנסה וחיזוי העתיד

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

נומרולוגיה מספר 4: המספר 4 על פי תאריך הלידה המלא
אדם שהמספר 4 מייצג את נתיב הגורל שלו, צריך להתייחס אל המציאות כאילו היתה מעין מסגרת או בית, המעניקים מעטה רשמי ושפוי לעולם של כאוס. הוא חייב לסגל לעצמו את שילוב תכונותיהם של המזלות גדי ובתולה. ההיגיון והשכל חייבים להפוך נר לרגליו. אם כך יעשה הרי שאט-אט יבחין כיצד מתפתח בו סגנון חשיבה חד, מושחז, פולח, שיטתי, מפוכח ועובדתי. לעולם ועד ישאף לרכז את כל מעיניו כדי להגשים את שאיפתו הנצחית והיא, להגיע ולכבוש את ראש הפירמידה החברתית והקרייריסטית.

 

מחשבון נומרולוגיה לפי תאריך לידה

סדר, אירגון, משמעת ודיוק – יהפכו להיות שמו השני. הוא יוציא ממילונו את המלה עצלות, ולעולם לא יימצאו בו מורך, הססנות, התפנקות או רגשנות. הוא יהפוך להיות צוק סלע איתן בתוך ים של יצרים ותאוות. כל אשר יהיה צריך כדי לשכנע אותו הם: עובדות, נתונים ומספרים. לאיש לא יהיה  סיכוי להזיזו מעמדותיו באמצעות רגשנות מתייפחת. לעולם ועד יוותר מעשי ומפוכח.

כל פעולה מפעולותיו רצוי לה שתהיה מונעת מכוח החשיבה של רווחים צפויים. את ההזיות הוא יותיר לאחרים, בעוד שלעצמו הוא יאחל יום נוסף של פרסים ועיטורים בזכות הישגיו הקרייריסטיים. ישאף להימנע מטיפוסים שינסו לגרור אותו לנהוג בספונטאניות, ותמיד יעדיף לשקול מראש את פעולותיו. ישתדל שלא להיסחף באהבתו ולא יבטל את אישיותו מפניו של איש. אם כך יעשה, הרי שדווקא הוא יהפוך למועמד האולטימטיבי לנישואין וקידושין כדת וכדין, וזאת משום שגם את האהבה הוא ישאף להכניס אל תוך המסגרת הרשמית.

הוא יעשה הכול כדי לסגל לעצמו תכונות של אדם הגון, הוגן וישר. גם את שעות הפנאי כדאי לו להקדיש לטובת העשרת ידיעותיו בתחום עיסוקו הרשמי: ומומלץ לו שלא לבזבז את זמנו על הגיגים פילוסופיים. שלא יתרגש אם יצמידו לו תווית של שמרן, דבק במוסכמות, מכבד את החוק, מתרשם ממסגרות, מעריץ תארים, מתפעל מיוקרה, נצמד אל מעמד מכובד, לוקח ללב את "מה יגידו השכנים", פוסע בתלם, פועל על פי הכללים המקובלים, שבוי בקסמם של סטריאוטיפים, זורם עם מה שהוכר ואושר על ידי החברה, ובפשטות: אזרח למופת.

אדם שתכונות אלו אופייניות לו, ממילא לא יוכל להכחידן – ואילו אדם המוצא אותן זרות לרוחו, כדאי שיאמץ לעצמו ולו את מקצתן.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


3275 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

נומרולוגיה קבלית, נומרולוגיה, נומרולוגיה שמות, נומרולוגיה לפי שם, נומרולוגיה לפי תאריך לידה, נומרולוגיה מספר 9, נומרולוגיה מחשבון, נומרולוגיה מספר 7, נומרולוגיה מספר 8, נומרולוגיה מספר 3, נומרולוגיה מספר 1, נומרולוגיה מספר 4, נומרולוגיה מספר 5, נומרולוגיה קבלית מחשבון, נומרולוגיה מספר 6, נומרולוגיה מספר 2, נומרולוגיה שמות ותאריכי לידה, שנה 5 נומרולוגיה, נומרולוגיה התאמה זוגית לפי תאריך לידה, נומרולוגיה קבלית לפי שם, נומרולוגיה זוגית, נומרולוגיה מספרים, נומרולוגיה יומית, שנה 2 נומרולוגיה, נומרולוגיה תאריך לידה ושם, חישוב נומרולוגיה לפי תאריך לידה, נומרולוגיה מספר בית, נומרולוגיה תאריך לידה התאמה זוגית

תן ציון למאמר זה

0