ראשי | נומרולוגיה | נומרולוגיה מספר 5

נומרולוגיה מספר 5

נומרולוגיה מספר 5 נומרולוגיה מספר 5

מהי משמעות המספר 5 בנומרולוגיה - אהבה, זוגיות, פרנסה וחיזוי העתיד

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

נומרולוגיה מספר 5: המספר 5 על פי תאריך הלידה המלא
אדם שהמספר 5 מייצג את נתיב הגורל שלו, צריך לסגל לעצמו תכונות המזכירות את אופיו של מזל תאומים. הוא חייב לאמץ לעצמו סגנון חיים קסום של נעורים, עליזות, שובבות, צחוק, קלילות, הומור, וסקרנות. הסמל שכדאי לו לענוד כקמע הוא הכוכב-המחומש המייצג את האדם באשר הוא.

 

מחשבון נומרולוגיה לפי תאריך לידה

הוא לא יחשוש להיות חברותי, נעים הליכות, שופע חן, חיוניות וחינניות: שנון ומבדר: לעולם ועד יתאים  את עצמו בקלילות למצבים משתנים. לא יתבייש בעובדת היותו שונא שגרה ותר אחר הרפתקאות. ישאף לסגל לעצמו יכולת דיבור וכושר שכנוע: אם כך יעשה, הרי שיהיה מסוגל לשכנע את הכבשה לקפוץ לביקור אל הזאב הרעב, ולשכנע את הזאב שלא לטרוף אותה. יחפש חוגים ומסגרות בהם ילמד כיצד לתפקד בתחומי השיווק והמסחר. אם כך יעשה, הרי שבני האדם יזכרו לו את מעשיו הטובים, ויטו לשכוח את חטאיו. הם יתקשו לכעוס עליו גם כאשר יעולל דבר מה "איום ונורא".

החיים עבורו יהפכו להיות מעין בילוי גדול וצוהל. היקום יהפוך למעין מגרש-משחקים שנועד לספק את הרפתקנותו. אם כך ינהג, הרי שלשונו תהפוך להיות חדה ומושחזת ותמיד תהיה מוכנה בפיו תשובה מוחצת. עקב בצד אגודל הוא ייפתח את כשרון הכתיבה שלו, ויראה ברכה בעמלו. אט-אט הוא יאמץ לעצמו יכולת מופלאה בניהול משא ומתן. עולם התקשורת יהפוך להיות  ביתו הטבעי.

אדם שהספרה 5 מסמלת את נתיב החיים שלו יהפוך ברבות הימים לאדם טוב לב, אופטימי ונדיב. גם אם הוא לא ממש הטיפוס שמיטיב להסתדר עם מסגרת ממוסדת, הרי שכדאי לו לשאוף להתנסות בה ולו רק בשביל החוויה. לא יתרגש אם ירכלו עליו שהוא מאוהב באהבה, אך אינו שש לענוד על אצבעו את טבעת הנישואין. הכסף עבורו יהפוך למעין אמצעי שבעזרתו ניתן להפליג אל קצווי עולם.ילמד כיצד להתאושש במהירות ממצבים שהאחרים היו עלולים להתמוטט בגינם.

סיסמתו תהיה: חיה ותן לחיות. לא יעיק, לא ינג'ס ולא יפתח תלות כלשהי. חייו של אדם שהמספר 5 מייצג את נתיב הגורל שלו, חייב להזכיר באופיים את אותו קסם מפורסם המתבצע מול עיני אנשים, אך להם אין מושג לאן נעלמה חפיסת הקלפים. אדם שתכונות אלו מושרשות בנפשו, ממילא לא יוכל להכחידן- ואילו מי שאינו ניחן בהן, טוב יעשה אם יאמץ לעצמו ולו את מקצתן.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


3126 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

נומרולוגיה קבלית, נומרולוגיה, נומרולוגיה שמות, נומרולוגיה מספר 8, נומרולוגיה מספר 1, נומרולוגיה מספר 4, נומרולוגיה מספר 5, נומרולוגיה קבלית מחשבון, נומרולוגיה מספר 6, נומרולוגיה מספר 2, נומרולוגיה שמות ותאריכי לידה, שנה 5 נומרולוגיה, נומרולוגיה התאמה זוגית לפי תאריך לידה, נומרולוגיה קבלית לפי שם, נומרולוגיה זוגית, נומרולוגיה מספרים, נומרולוגיה יומית, שנה 2 נומרולוגיה, מחשבון נומרולוגיה תאריך לידה חינם, מחשבון נומרולוגי, מחשבון נומרולוגי לפי תאריך לידה

תן ציון למאמר זה

0