ראשי | נומרולוגיה | נומרולוגיה מספר 6

נומרולוגיה מספר 6

נומרולוגיה מספר 6 נומרולוגיה מספר 6

מהי משמעות המספר 6 בנומרולוגיה - אהבה, זוגיות, פרנסה וחיזוי העתיד

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

נומרולוגיה מספר 6: המספר 6 על פי תאריך הלידה המלא
אדם שהמספר 6 מייצג את נתיב הגורל שלו, חייב להפוך להיות למעין אדוות גלים קלילה על מימיו של אגם קסום. הוא צריך להזכיר  באופיו את תכונות המזלות שור ומאזניים גם יחד. הוא חייב להפוך להיות אדם נעים, זורם, הרמוני, גמיש, מסתגל ומעל הכול: מאוזן. הסמל אשר ייצג  אותו יהיה המשושה [מגן דוד] אשר כל אחד מששת קדקודיו מאזן את הקדקוד הניצב קוטבי לו. לעולם ועד יהיה שופע חמלה, אהבה, חן, חסד ויופי שלא מהעולם הזה.

 

מחשבון נומרולוגיה לפי תאריך לידה

תמיד ישאף להיטיב ולתגמל. הוא יהפוך לסמל של רוגע, שלווה, פייסנות ורגישות לצרכי זולתו. ישאף לסגל לעצמו תכונות של אמן העשוי לפזז על במה במחול קצבי, או ללהטט במכחולו על בד ציירים.

לעולם ועד יהיה זורם, חייכן, מרוצה, מפוייס, חביב הקהל ומשכין שלום. יהיה גדול מהחיים במצבים הדורשים יד מקצועית של מגשר, מפייס, מתווך ומפשר. הוא יהפוך להיות אס אמיתי במקצועות הדורשים עבודה עם קהל, ובעיקר באלה המעניקים שרותי ייעוץ. תמיד ישאף למצוא קרן אור, גם במצבים של אפלה איומה ומרושעת. תמים כתינוק בן יומו. סימפאטי ואוהד. תומך ומייצב. לא יתור אחר אידיאלים שאין סיכוי להגשימם, אלא יבקש משימות שניתן ליישמן במציאות. לא יהיה שני לו כאשר יהיה מדובר בצורך באיש-צוות, בן-זוג או שותף.

בקלילות הוא יציב את עצמו בתוך נעלי זולתו, וישכיל להתבונן במטבע משני צידיה. יכבד את המוסכמות, אך לא יהפוך למרובע או שמרן. ישתדל להימנע מקשרים רומנטיים שיש בהם משום סיכון כלשהו או הימור: ויעדיף אהבה הזורמת בשלווה ואם רק אפשר, רצוי בסביבה שופעת מותרות ושכיות חמדה. לא יתרגש אם ירכלו עליו שהוא שואף להשביע את רצון העולם כולו.

אדם שהתכונות הללו טבועות בנפשו, ממילא לא יוכל להכחידן – ואילו מי שאינו ניחן ולו בחלק מהן, כדאי לו שיאמץ ולו את מקצתן.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


3958 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

נומרולוגיה קבלית, נומרולוגיה, נומרולוגיה שמות, נומרולוגיה מספר 3, נומרולוגיה מספר 5, נומרולוגיה קבלית מחשבון, נומרולוגיה מספר 6, נומרולוגיה מספר 2, שנה 5 נומרולוגיה, נומרולוגיה קבלית לפי שם, נומרולוגיה זוגית, נומרולוגיה מספרים, נומרולוגיה יומית, נומרולוגיה קבלית מספר 9, נומרולוגיה קבלית חינם, נומרולוגיה קבלית מספר 8, נומרולוגיה קבלית מספר 1, נומרולוגיה קבלית וכוח האותיות, נומרולוגיה קבלית זוגיות, נומרולוגיה קבלית מספר 2, נומרולוגיה קבלית תאריך לידה, מחשבון נומרולוגיה תאריך לידה חינם, מחשבון נומרולוגי לפי תאריך לידה, מחשבון נומרולוגיה

תן ציון למאמר זה

0