ראשי | נומרולוגיה | נומרולוגיה מספר 7

נומרולוגיה מספר 7

נומרולוגיה מספר 7 נומרולוגיה מספר 7

מהי משמעות המספר 7 בנומרולוגיה - אהבה, זוגיות, פרנסה וחיזוי העתיד

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

נומרולוגיה מספר 7: המספר 7 על פי תאריך הלידה המלא
אדם שהמספר הקדוש 7 מייצג את נתיב הגורל שלו, חייב לאמץ לעצמו ולו חלק מתכונותיו של אותו נזיר היושב על גג-העולם כשהוא שקוע בהתבודדות, התבוננות ומדיטציה. טוב יעשה אם יסגל לעצמו ולו שמץ של קמצוץ מתכונותיו של מזל דלי. גם אם ביסודו הוא טיפוס זוהר, נוצץ ומוחצן – הרי כדאי שיתחיל להתבונן בתכונותיו של אדם רוחני, מופנם, מהורהר ופילוסופי.

 

מחשבון נומרולוגיה לפי תאריך לידה

אם ינהג כך בנאמנות, הרי שלא ירחק היום בו הוא יחווה חוויות שלא מהעולם הזה. אל יופתע אם התנסויותיו תתחוללנה בתוך מוחו ולא במציאות הפיסית. הוא יהיה רחוק מכל פעילות, ממש כשם שישאף להתרחק מגשמיות ומחומריות. הוא יהיה שקוע בתוך נבכי נפשו כשהוא נוגע ברוח ובאור.

אור נגוהות יזרח עליו ויעניק לו הגנה אלוהית. המזל הטוב יהיה לצידו, אך כל מעייניו יהיו נתונים למחשבות שאין עימן ולו שמץ של אנוכיות. לא יתרגש אם אנשים חומריים וחומרניים יראו בו מעין טיפוס תימהוני שמקומו לא יכירנו בתרבות המערבית. נכסיו האמיתיים ישכנו בהיכלי הרוח, ולא במשכנות החומר.

אושרו יושג הודות להארה הרוחנית אשר תפקוד אותו, והוא ישאף להתרחק מכל מגע עם הנאות חושניות וגשמיות. או אז הוא יהיה אדם שיצליח שהתגבר על יצריו, ירמוס את ה"אגו" שלו, יתעלה על עצמו ויגיע אל החוויה הקוסמית. הוא לא חייב להיות איש שיחה להתרועע, ולא יחפש לעצמו חברים בשר ודם. יהיה ברי ונהיר לו כי אין סיכוי שיוכל לסחוף אחריו מעריצים כלשהם, ולכן הוא ימנע מקשרים הדוקים מדי עם הסובבים אותו. ישאף להתרחק מזוגיות התלויה בדבר, ויבכר קשרים בעלי אופי אפלטוני. ישתדל לשלב בין עיסוקיו השגרתיים לבין לסוגי משרות הדורשות כישורים רוחניים. ישתדל להסתפק במועט. יהיה צנוע אך לא צבוע, ענו אך לא ביישן.

כשצריך, הוא ייטיב להביע את עצמו.יהיה משוחרר וחופשי מנורמות חברתיות, חף מאינטרסים אישיים, פטור מדעות קדומות ומאמונות טפלות. לא יבזבז את זמנו על זוטות הטורדות את מנוחתם של בני תמותה רגילים. ימנע מלהזדהות עם זרם דעתני כזה או אחר, וידיר רגליו ממצהלות ההמון.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


2752 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

נומרולוגיה קבלית, נומרולוגיה, נומרולוגיה מספר 7, נומרולוגיה מספר 1, נומרולוגיה מספר 4, נומרולוגיה מספר 6, שנה 5 נומרולוגיה, נומרולוגיה התאמה זוגית לפי תאריך לידה, נומרולוגיה קבלית לפי שם, נומרולוגיה יומית, שנה 2 נומרולוגיה, נומרולוגיה תאריך לידה ושם, חישוב נומרולוגיה לפי תאריך לידה, נומרולוגיה מספר בית, נומרולוגיה תאריך לידה התאמה זוגית, מחשבון נומרולוגיה תאריך לידה חינם, מחשבון נומרולוגי, מחשבון נומרולוגי לפי תאריך לידה, מחשבון נומרולוגיה

תן ציון למאמר זה

0