ראשי | נומרולוגיה | נומרולוגיה מספר 8

נומרולוגיה מספר 8

נומרולוגיה מספר 8 נומרולוגיה מספר 8

מהי משמעות המספר 8 בנומרולוגיה - אהבה, זוגיות, פרנסה וחיזוי העתיד

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

נומרולוגיה מספר 8: המספר 8 על פי תאריך הלידה המלא
אדם שהמספר 8 מייצג את נתיב הגורל שלו צריך להפוך את חייו למעין פיוט המזכיר קריצת-עין חושנית החולפת בין שני זרים, גבר ואישה. הוא חייב לסגל לעצמו תכונות המזכירות ולו במשהו את אופיו של מזל עקרב. אסור לו לנוח או לשקוט עד שיהפוך להיות אדם עוצמתי, ארוטי, חזק, מתוחכם, מסתורי, מיסטי, מקורי, חריג, יוצא דופן ואפילו ...מניפולטיבי.

מחשבון נומרולוגיה לפי תאריך לידה
הוא צריך לפקפק בחוק הקובע כי בין שתי נקודות עובר קו ישר אחד, ולהמציא לעצמו חוקים משלו. האנרגיה הפועמת בו תהפוך להיות יצרית ועזה. הוא יהיה אלוף החושים והחושניות, אך לעולם לא ירשה לעצמו להיסחף אל חופים אבודים ושוברי לבבות. הוא ינווט את דרכו בעזרת הבנה מדהימה בנפש האדם, מה שיהפוך אותו לפסיכולוג טבעי, כזה שאינו זקוק לתארים רשמיים כדי לחדור אל מוחם של הסובבים אותו.

 

אם כך יעשה הרי שלא ירחק היום בו יהפוך להיות אס אמיתי בכל מה שנוגע לאהבה, אהבהבים, פרשיות רומנטיות, התרחשויות ארוטיות, סיפורים סודיים ובכלל, מלך הדברים המתבצעים בחדרי חדרים. הוא יהיה מסתורי, מרוחק, שומר לעצמו את סודותיו ואינו מעניק סיכוי ליריביו. העולם עבורו יהיה צבוע בגוונים של שחור או לבן, ללא גווני ביניים. לא יחשוש להיות קיצוני, מקצין ומשיג את שלו. יהיה שאפתן הנהנה מן ההתמודדות עצמה, ולאו דווקא מפירות הניצחון. עוצמתו תחייב אותו לזוגיות עם בן-זוג שיוכל להביט בו בגובה העיניים. הוא ייהנה להמם, להדהים ולהוציא את העולם מכליו. הוא יהפוך להיות חסון, נמרץ, פעלתן, אופטימי, לוחם, קשוח, מנהיג והחלטי. יודע את אשר לפניו, ואיש לא יתפוס אותו מתבכיין או נסוג. יהפוך להיות מניפולאטור אדיר בענייני כספים, ובכלל ייחשב למוצלח במסחר, מניות ועסקי ביטוח.

העומק שהוא יהיה ניחן בו יאפשר לו לצלול אל תוך מסתריו של עולם המיסטיקה. בעצם, הוא יהיה האדם האולטימטיבי לעניינים העוסקים במאגיה, ובכלל אלה גם בריפוי. לא יתרגש ממעריציו הרבים, ולא יחשוש מאויביו. יהיה קשה להישאר שווה נפש כאשר אדם זה יהיה בסביבה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


2786 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

נומרולוגיה קבלית, נומרולוגיה שמות, נומרולוגיה תאריך לידה, נומרולוגיה התאמה זוגית, נומרולוגיה לפי שם, נומרולוגיה לפי תאריך לידה, נומרולוגיה מספר 9, נומרולוגיה מחשבון, נומרולוגיה מספר 7, נומרולוגיה מספר 8, נומרולוגיה מספר 3, נומרולוגיה מספר 1, נומרולוגיה מספר 4, נומרולוגיה מספר 5, נומרולוגיה קבלית מחשבון, נומרולוגיה מספר 6, נומרולוגיה מספר 2, נומרולוגיה שמות ותאריכי לידה, שנה 5 נומרולוגיה, נומרולוגיה התאמה זוגית לפי תאריך לידה, נומרולוגיה קבלית לפי שם, נומרולוגיה זוגית, נומרולוגיה מספרים, נומרולוגיה יומית, שנה 2 נומרולוגיה, נומרולוגיה תאריך לידה ושם, חישוב נומרולוגיה לפי תאריך לידה, נומרולוגיה מספר בית, נומרולוגיה תאריך לידה התאמה זוגית, מחשבון נומרולוגיה תאריך לידה חינם, מחשבון נומרולוגי, מחשבון נומרולוגיה

תן ציון למאמר זה

0