ראשי | נומרולוגיה | נומרולוגיה מספר 9

נומרולוגיה מספר 9

נומרולוגיה מספר 9 נומרולוגיה מספר 9

מהי משמעות המספר 9 בנומרולוגיה - אהבה, זוגיות, פרנסה וחיזוי העתיד

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

נומרולוגיה מספר 9: המספר 9 על פי תאריך הלידה המלא
אדם אשר המספר 9 מייצג את נתיב הגורל שלו, צריך לאמץ לעצמו תכונות של סייח שלוח הדוהר כסופה בתוך ים של דגן. מן הראוי לו שיזכיר בתכונותיו ולו במשהו את אופיו של מזל טלה. הוא צריך לעשות מדיטציה או דמיון מודרך, ולהגות במצבים סוערים ומסתערים, גועשים ורועשים, מהירים ופזיזים, ילדותיים וספונטאניים, נמרצים ותובעניים, חמים ולוהטים, בוערים וכועסים, מתווכחים ומתפייסים, נלחמים ונרגעים, פולשים וכובשים, קוצפים ושוצפים.

 

מחשבון נומרולוגיה לפי תאריך לידה

הוא צריך ללגום בחדווה מגביע-החיים, ולמצות את הנאותיו עד תום. הוא יהפוך להיות אנרגטי המתמודד נפלא עם אתגרים הדורשים ריכוז רב של אנרגיה להשגת מטרות נעלות. במקביל, לא מומלצות לו משימות הדורשות אורך רוח, סבלנות וחזון. הוא יהיה אמיץ, עשוי ללא חת ולא יחשוש להתייצב מול סכנות. לעיתים תכופות הוא ישים את נפשו בכפו. ייצא מגדרו כדי להיטיב עם אהוביו, יהיה אהוב על חבריו ונערץ אל ידי בני משפחתו. יהיה מוכן להקריב עצמו על מזבח עקרונותיו. יהיה זקוק להמון ריגושים כדי לגוון את חייו. במו ידיו הוא יקים לעצמו מכשולים, כדי שיוכל להסתער עליהם [אז מה?]. יהפוך להיות אלוף אמיתי במשימות הדורשות אומץ, נחישות, יוזמה, כוח, רוח לחימה, עקשנות ואסרטיביות. החיים עבורו יהיו שדה קרב, אך הוא יהיה לוחם שלוקח שבויים, כלומר: רחום וחנון. לא ינקום ולא ייטור טינה.

אם כך יעשה, הרי שיזכה באנרגיה פיסית רבת עוצמה אשר תעניק לו יתרון בפעילות גופנית. הוא יהיה מבורך בעליזות טבעית ובנפש אופטימית. כסף עבורו יהפוך להיות מעין מצרך שנועד להביא אושר לחייו, לא יאגור ולא יקמוץ את ידו.

באהבה יהיה : ישר, ישיר וגלוי. מרגיש ואומר, משתוקק ומתוודה. אוהב ומפנק. חולם ומחזר. ילך שבי אחר פרשיות סוערות ואפילו אחר אלו העשויות להותיר אותו על הקרשים. יהיה זקוק להמון שינויים וגיוונים. רוכש כפייתי של מתנות. נדיב השש לחלוק עם הזולת. חובב תנועה, ניידות, בילויים ואקשן.

אדם שתכונות אלו הן חלק מנפשו, ממילא לא יוכל להכחידן- ואילו מי שהן זרות לו, כדאי שיאמץ לעצמו ולו חלק מהן.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


3475 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

נומרולוגיה, נומרולוגיה מספר 1, נומרולוגיה מספר 4, נומרולוגיה מספר 5, נומרולוגיה קבלית מחשבון, נומרולוגיה מספר 6, נומרולוגיה מספר 2, נומרולוגיה שמות ותאריכי לידה, שנה 5 נומרולוגיה, נומרולוגיה התאמה זוגית לפי תאריך לידה, נומרולוגיה קבלית לפי שם, נומרולוגיה זוגית, נומרולוגיה מספרים, נומרולוגיה יומית, שנה 2 נומרולוגיה, נומרולוגיה תאריך לידה ושם, חישוב נומרולוגיה לפי תאריך לידה, נומרולוגיה מספר בית, מחשבון נומרולוגיה חינם, מחשבון נומרולוגיה לפי תאריך לידה, מחשבון נומרולוגי חינם, מחשבון נומרולוגיה תאריך לידה, מחשבון נומרולוגי לפי שם, מחשבון נומרולוגי תאריך לידה, מחשבון נומרולוגיה זוגיות, מחשבון נומרולוגיה תאריך לידה ושם

תן ציון למאמר זה

0