ראשי | קריאה בטארוט | קלפי טארוט לפי מזלות

קלפי טארוט לפי מזלות

קלפי טארוט לפי מזלות קלפי טארוט לפי מזלות

מה קלף המזל שלך

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

קלפי טארוט הם תחום פופלארי ביותר בקרב המיסטיקנים. קלפי טארוט לפי מזלות אסטרולוגיה מאפשרים לדעת מהו קלף הטארוט שמאפיין את המזל האסטרולוגי שלך

מזל טלה
בקלפי טארוט הקלף שלכם הוא מלך-המטות המייצג תקופה בה יש להפעיל כוח ועוצמה, ואין מקום למהלכים עדינים המושפעים מטאקט או מדיפלומאטיות. בפריסות קלפי טארוט העוסקות באהבה, הקלף המסמל אתכם מייצג פרשיות סוערות וגועשות . בפריסות העוסקות בהכוונה מקצועית הוא מייצג ענייני צבא וביטחון, ובפריסות פיננסיות הוא מייצג מהלכים כספיים המתקיימים באווירה אימפולסיבית.

מזל שור
בקלפי טארוט הקלף שלכם הוא מלכת-המטבעות המייצג תקופה בעלת אופי רומנטי ובסביבה חמה ואוהדת. עם זאת, אין מדובר בפריצת מסגרות אלא באהבה המגשימה את עצמה בתלם ובמסגרת. בפריסות קלפי טארוט העוסקות באהבה, הקלף המסמל אתכם מייצג פרשיות רגועות ושלוות . בפריסות העוסקות בהכוונה מקצועית הוא מייצג עסקי נדל"ן או אדריכלות, ובפריסות פיננסיות הוא מייצג רכוש ונכסים רבים.

 

מזל תאומים 

בקלפי טארוט הקלף שלכם הוא נסיך-החרבות המייצג תקופה שנועדה לאהבות קלילות ועליזות. היחסים הרומנטיים צפויים להיות מושפעים מהיכרויות רבות ונסיעות תכופות. בפריסות קלפי טארוט העוסקות באהבה, הקלף המסמל אתכם מייצג פרשיות קלילות ומלאות רוח-חיים. בפריסות העוסקות בהכוונה מקצועית הוא מייצג את עולם התקשורת, ובפריסות פיננסיות הוא מייצג מצבים נוסקים ונוחתים לסירוגין.

מזל סרטן
בקלפי טארוט הקלף שלכם הוא מלך-הגביעים המייצג תקופה בה כדאי להרהר בהרחבת המשפחה ומכל מקום, צפויה אנרגיה חמימה ומפנקת. זה הזמן להתכרבל בזרועותיו של בן הזוג. בפריסות קלפי טארוט העוסקות באהבה, הקלף המסמל אתכם מייצג חום ואמפטיה. בפריסות העוסקות בהכוונה מקצועית הוא מייצג בנקאות ועסקי אירוח, ובפריסות פיננסיות הוא מייצג כסף הבא מתוך המשפחה או עסק משפחתי.

מזל אריה
בקלפי טארוט הקלף שלכם הוא מלכת-המטות המייצג תקופה בה עוצמתו האישית של האדם תהיה בשיאה, ועל כן מומלץ לו להפגין ביטחון עצמי, נחישות ואסרטיביות. בפריסות קלפי טארוט העוסקות באהבה, הקלף המסמל אתכם מייצג פרשיות זוהרות ונוצצות. בפריסות העוסקות בהכוונה מקצועית הוא מייצג מקצועות הדורשים ייצוגיות והופעה מרשימה, ובפריסות פיננסיות הוא מייצג מצב כספי נפלא וטוב.

מזל בתולה
בקלפי טארוט הקלף שלכם הוא נסיך-המטבעות המייצג תקופה בה אין לסמוך על המזל העיוור, וזאת מכיוון שההצלחה תושג אך ורק באמצעותן של השקעות עקביות ועקשניות. בפריסות קלפי טארוט העוסקות באהבה, הקלף המסמל אתכם מייצג מצבים שפויים ובתלם הישר. בפריסות העוסקות בהכוונה מקצועית הוא מייצג מגוון של מקצועות הוראה ורפואה, ובפריסות פיננסיות הוא מייצג מצב כספי איתן ויציב.

מזל מאזניים
בקלפי טארוט הקלף שלכם הוא מלך-החרבות המייצג תקופה של עבודת צוות ועסקות המבוססות על שותפויות. כמו כן הוא מייצג תשואות נכבדות הנובעות מהשקעות שבוצעו בעבר. בפריסות קלפי טארוט העוסקות באהבה, הקלף המסמל אתכם מייצג הרמוניה בזוגיות. בפריסות העוסקות בהכוונה מקצועית הוא מייצג מגוון של מקצועות העוסקים בייעוץ והכוונה, ובפריסות פיננסיות הוא מייצג מצב כספי מאוזן ונינוח.

מזל עקרב
בקלפי טארוט הקלף שלכם הוא מלכת-הגביעים המייצג תקופה נפלאה למניפולציות פיננסיות, השקעות בבורסה ועסקי ביטוח. כמו כן הוא מייצג מזל הנובע מאנרגיות המגיעות מעולם הנסתר. בפריסות קלפי טארוט העוסקות באהבה, הקלף המסמל אתכם מייצג פרשיות בעלות אופי חושני. בפריסות העוסקות בהכוונה מקצועית הוא מייצג מגוון של מקצועות העוסקים בנפש האדם או בגלגול כספים, ובפריסות פיננסיות הוא מייצג ירושות.

מזל קשת
בקלפי טארוט הקלף שלכם הוא נסיך-המטות המייצג תקופה ברוכה בה למזל הטוב נועד תפקיד מרכזי. כמו כן הוא מעודד את האדם ליטול סיכונים ולהמר באהבה, בקריירה, בכסף ובכל תחום רלוונטי אחר. בפריסות קלפי טארוט העוסקות באהבה, הקלף המסמל אתכם מייצג פרשיות המתרחשות מעבר לים. בפריסות העוסקות בהכוונה מקצועית הוא מייצג את עולם החוק והמשפט, ובפריסות פיננסיות הוא מייצג את עולם ההימורים.

מזל גדי
בקלפי טארוט הקלף שלכם הוא מלך-המטבעות המייצג תקופה בה יש להעניק עדיפות לעניינים חומריים, ואילו את הנושאים העוסקים ברוחניות – מומלץ להסיר מסדר היום. בפריסות קלפי טארוט העוסקות באהבה, הקלף המסמל אתכם מייצג את מסגרת הנישואין. בפריסות העוסקות בהכוונה מקצועית הוא מייצג כלכלה ומנהל-עסקים, ובפריסות פיננסיות הוא מייצג מצב כלכלי ראוי לחיקוי ולהערצה.

מזל דלי
בקלפי טארוט הקלף שלכם הוא מלכת-החרבות המייצג תקופה בה האדם מגלה מודעות ליכולותיו האמיתיות [המציאותיות] ומצליח להיפטר מהרהורי גדלות ומהזיות שווא. בפריסות קלפי טארוט העוסקות באהבה, הקלף המסמל אתכם מייצג פרשיות בעלות אופי מקורי ויוצא דופן. בפריסות העוסקות בהכוונה מקצועית הוא מייצג את עולם המחשבים והאלקטרוניקה, ובפריסות פיננסיות הוא מייצג השקעות כספיות בעלות אופי שונה וחורג מן הרגיל.

מזל דגים
בקלפי טארוט הקלף שלכם הוא נסיך-הגביעים המייצג תקופה בה האדם נוטה לבחון את המציאות מבעד עדשות פילוסופיות ומנקודת מבט מופשטת. כמו כן הוא מייצג עולם פנימי עשיר. בפריסות קלפי טארוט העוסקות באהבה, הקלף המסמל אתכם מייצג אהבה טהורה ותמימה. בפריסות העוסקות בהכוונה מקצועית הוא מייצג את עולם היצירה והאמנות, ובפריסות פיננסיות הוא מייצג השקעות המבוססות על אינטואיציה פנימית.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


2717 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

קוראת בקלפים בתל אביב, קלפי טארוט לפי מזלות, קוראת בטארוט, קוראת בקלפים המלצות, קוראת בקלפים חיפה, קוראת בקלפים נתניה, קוראת בקלפים בצפון, קוראת בקלפים בירושלים, קוראת בקלפים חולון, קוראת בקלפים למסיבת רווקות, קוראת בקלפים מומלצת, קוראת בקלפים ביפו, קוראת בקלפים מסיבת רווקות, קוראת בקלפים אשדוד, קוראת בקלפים באר שבע, קוראת בקלפים אשקלון, קוראת בקלפים תל אביב, קוראת בקלפים מיפו, קוראת בקלפים רמת השרון, קוראת בקלפים מחיר, קוראת בקלפים רעננה, קוראת בקלפים לאירועים, קוראת בקלפים ליום הולדת, קוראת בקלפים רמת גן, קוראת בקלפים נהריה, קוראת בקלפים רחובות, קוראת בקלפים פרדס חנה, קוראת בקלפים ראשון לציון, קוראת בקלפים פתח תקווה, קוראת בקלפים קריות, קוראת בקלפים כפר סבא, קוראת בקלפים קרית אתא, קוראת בקלפים בטבריה, קוראת בקלפים בחיפה, קוראת בקלפים בטלפון, קוראת בקלפים במודיעין, קוראת בקלפים במרכז, קוראת בקלפים בחדרה, קוראת בקלפים בדרום, קוראת בקלפים אילת, קוראת בקלפים אור יהודה, קוראת בקלפים באילת, קוראת בקלפים באשדוד, קוראת בקלפים בנהריה, קוראת בקלפים בעכו, קוראת בקלפים און ליין, קוראת בקלפים חינם, קוראת בקלפים טלפון, קוראת בקלפים יבנה, קוראת בקלפים יפו, קוראת בקלפים חדרה, קוראת בקלפים ובקפה, קוראת בקלפים ברמלה, קוראת בקלפים דרך הטלפון, קוראת בקלפים הוד השרון, קוראת בקלפים הרצליה, קוראת בקלפים ירושלים

תן ציון למאמר זה

0